Podzim 2017/2018

 
1. KOLO
Horní Stropnice - Hrdějovice "B" 19.08. 17:00 SO 0:2
Jankov "B" - Borovany 19.08. 17:00 SO 3:9
Zliv - Boršov nad Vltavou 20.08. 17:00 SO 2:5
Hluboká nad Vltavou "B" - Nové Hrady 20.08. 17:00 SO 6:2
Úsilné - Dobrá Voda "B" 20.08. 15:00 NE 5:0
Římov - Srubec 19.08. 17:00 SO 0:1
Mladé - Temelín 20.08. 17:00 NE 2:2

Střelci: 61. Vařák Zdeněk (vl.), 70. Schuster Miloš - 25. Pešek Jaroslav, 50. Vornay Petr

 

2. KOLO
Nové Hrady - Mladé 26.08. 17:00 SO 2:5
Borovany - Jankov "B" 26.08. 17:00 SO 1:1
Dobrá Voda "B" - Hluboká nad Vltavou "B" 27.08. 17:00 NE -:-
Srubec - Zliv 26.08. 17:00 SO 4:0
Neplachov - Úsilné 27.08. 15:00 NE -:-
Hrdějovice "B" - Římov 27.08. 17:00 NE 6:1
Temelín - Horní Stropnice 27.08. 15:00 NE 4:1

Střelci: 30. Jaroš Michal, 52. Vornay Petr, 62. Vornay Petr, 83. Gutwirth Michal - 16. Fajfrlík Michal

 

3. KOLO
Horní Stropnice - Nové Hrady 03.09. 17:00 NE 5:4
Úsilné - Borovany 03.09. 17:00 NE 1:1
Dobrá Voda "B" - Neplachov 03.09. 17:00 NE 1:1
Jankov "B" - Srubec 02.09. 17:00 SO 2:1
Hluboká nad Vltavou "B" - Mladé 03.09. 15:00 NE 4:2
Zliv - Hrdějovice "B" 02.09. 17:00 SO 1:3
Římov - Temelín 02.09. 17:00 SO 2:3
  Střelci: 30. Jaroš Michal, 52. Vornay Petr, 62. Vornay Petr, 83. Gutwirth Michal - 16. Fajfrlík Michal

 

4. KOLO
Mladé - Horní Stropnice 10.09. 17:00 NE 5:0
Borovany - Dobrá Voda "B" 09.09. 17:00 SO 6:0
Neplachov - Hluboká nad Vltavou "B" 09.09. 17:00 SO 0:1
Hrdějovice "B" - Jankov "B" 09.09. 17:00 SO 2:1
Nové Hrady - Římov 09.09. 15:00 SO 1:0
Srubec - Úsilné 09.09. 17:00 SO 2:3
Temelín - Zliv 10.09. 17:00 NE 4:0

Střelci: 8. Vornay Petr, 20. Szep David, 68. Vornay Petr, 71. Vornay Petr

 

 
5. KOLO
Hluboká nad Vltavou "B" - Horní Stropnice 17.09. 16:30 NE 5:0
Neplachov - Borovany 17.09. 16:30 NE 1:1
Zliv - Nové Hrady 16.09. 10:15 SO 0:1
Dobrá Voda "B" - Srubec 17.09. 15:00 SO 1:6
Úsilné - Hrdějovice "B" 17.09. 16:00 NE 1:1
Římov - Mladé 16.09. 16:30 SO 2:3
Jankov "B" - Temelín 16.09. 16:30 NE 5:0

Střelci: 38. Honner Jan, 42. Ježek Michal, 51. Rut Daniel, 57. Honner Jan, 76. Honner Jan

Sestava Temelín: Cihla Ondřej - Mach Petr, Volf Tomáš, Havlíček Václav, Chlumecký Roman - Szep David             
Gutwirth Michal, Kotlár Alois, Hrdina Zdeněk [K] - Fořter Josef, Pešek Jaroslav            

 

6. KOLO
Mladé - Zliv 23.09. 17:00 NE 2:1
Hrdějovice "B" - Dobrá Voda "B" 23.09. 17:00 SO 7:3
Borovany - Hluboká nad Vltavou "B" 23.09. 17:00 SO 1:1
Nové Hrady - Jankov "B" 23.09. 17:00 SO 1:1
Srubec - Neplachov 23.09. 15:00 SO 6:1
Horní Stropnice - Římov 23.09. 16:30 SO 1:5
Temelín - Úsilné 24.09. 15:00 NE 3:3

Střelci: 39. Tressl Miroslav, 44. Vornay Petr, 46. Gutwirth Michal - 14. Sláma Tomáš, 29. Sláma Tomáš (pen.), 83. Bejsta Tomáš

Sestava Temelín: Cihla Ondřej - Havlíček Václav, Vařák Zdeněk, Říha Lukáš, Vornay Petr [K] - Chlumecký Roman, Szep David, Hrdina Zdeněk, Fořter Josef, Pešek Jaroslav, Tressl Miroslav

 

7. KOLO
Srubec - Horní Stropnice 28.09. 16:30 ČT 4:2
Římov - Borovany 28.09. 16:30 ČT 2:5
Dobrá Voda "B" - Jankov "B" 28.09. 10:15 ČT 1:2
Neplachov - Zliv 28.09. 15:00 ČT 1:1
Úsilné - Hluboká nad Vltavou "B" 28.09. 16:00 ČT 3:7
Hrdějovice "B" - Mladé 28.09. 16:30 ČT 0:5
Temelín - Nové Hrady 28.09. 15:00 ČT 11:1

Střelci: 4. Jaroš Michal, 25. Vornay Petr, 45. Melnykovskyi Sergii, 59. Pešek Jaroslav, 30. Jaroš Michal, 50. Vornay Petr, 77. Pešek Jaroslav, 60. Vornay Petr, 71. Jaroš Michal, 67. Vornay Petr, 79. Vornay Petr - 90. Marhoun Jan

Sestava Temelín: Cihla Ondřej - Mach Petr, Vařák Zdeněk, Vornay Petr [K], Chlumecký Roman - Szep David             
Hrdina Zdeněk, Kotlár Alois, Jaroš Michal - Gutwirth Michal, Pešek Jaroslav

 

8. KOLO
Zliv - Horní Stropnice 30.09. 15:00 SO 2:0
Úsilné - Nové Hrady 01.10. 15:00 NE 3:4
Jankov "B" - Mladé 30.09. 15:00 SO 1:1
Hluboká nad Vltavou "B" - Římov 01.10. 15:00 NE 1:0
Borovany - Srubec 30.09. 15:00 SO 5:0
Neplachov - Hrdějovice "B" 30.09. 15:30 SO 0:1
Dobrá Voda "B" - Temelín 10.10. 15:00 NE 3:2

Střelci: 36. Zayml Petr, 45. Hakl Martin, 90. Zayml Petr - 52. Tressl Miroslav, 78. Vařák Slavomír

Sestava Temelín: Cihla Ondřej - Havlíček Václav, Vařák Zdeněk, Vařák Slavomír, Szep David - Vornay Petr [K] - Chlumecký Roman, , Tressl Miroslav, Jaroš Michal - Pešek Jaroslav, Říha Lukáš

 

9. KOLO
Mladé - Úsilné 07.10. 16:00 SO 4:0
Nové Hrady - Dobrá voda "B" 07.10. 16:00 SO 1:2
Horní Stropnice - Jankov "B" 07.10. 16:00 SO 1:2
Římov - Zliv 07.10. 16:00 SO 2:0
Srubec - Hluboká nad Vltavou "B" 07.10. 16:00 SO 3:1
Hrdějovice "B" - Borovany 07.10. 10:00 SO 4:1
Temelín - Neplachov 08.10. 15:00 NE 0:2

Střelci:: 57. Štěcha David, 89. Štěcha David (pen.)

Sestava Temelín: Cihla Ondřej - Mach Petr, Vařák Zdeněk, Gutwirth Michal, Havlíček Václav - Vornay Petr [K], Szep David             
Chlumecký Roman, Jaroš Michal - Říha Lukáš, Pešek Jaroslav

 

10. KOLO
Úsilné - Horní Stropnice 15.10. 15:00 SO 9:3
Neplachov - Nové Hrady 15.10. 15:30 NE 2:2
Jankov "B" - Římov 14.10. 15:30 SO 3:1
Hluboká nad Vltavou "B" - Zliv 15.10. 15:30 NE 6:2
Srubec - Hrdějovice "B" 14.10. 15:30 SO 6:1
Dobrá voda "B" - Mladé 14.10. 10:00 SO 1:5
Borovany - Temelín 14.10. 15:30 NE 4:1

Střelci:: 67. Faktor Filip, 72. Chrástka Radek, 80. Pilát Aleš, 87. Chrástka Radek - 83. Vornay Petr

Sestava Temelín: Cihla Ondřej - Mach Petr, Vařák Zdeněk, Gutwirth Michal, Hrdina Zdeněk - Vornay Petr [K], Szep David             
Říha Lukáš, Jaroš Michal - Pešek Jaroslav, Jaroš Jan

 

11. KOLO
Hrdějovice "B" - Hluboká nad Vltavou "B" 21.10. 10:00 SO 2:2
Římov - Úsilné 21.10. 10:15 SO 2:0
Nové Hrady - Borovany 21.10. 15:30 SO 2:5
Zliv - Jankov "B" 21.10. 15:30 SO 3:0
Mladé        - Neplachov 21.10. 15:30 SO 3:1
Horní Stropnice - Dobrá voda "B" 21.10. 15:30 SO 1:1
Temelín - Srubec 22.10. 15:00 NE 5:2

Střelci: Střelci: 21. Vařák Slavomír, 23. Vařák Slavomír, 44. Vornay Petr, 52. Vornay Petr, 66. Havlíček Václav

     - 39. Vařák Zdeněk (vl.), 45. Hekrdla František

Sestava Temelín: Cihla Ondřej - Mach Petr, Vařák Zdeněk, Havlíček Václav, Kotlár Alois, Vařák Slavomír - Chlumecký Roman, Pešek Jaroslav,Jaroš Michal - Říha Lukáš, Vornay Petr [K]

 

12. KOLO
Hluboká nad Vltavou "B" - Jankov "B" 28.10. 10:00 SO 0:2
Borovany - Mladé 28.10. 15:30 SO 2:4
Neplachov - Horní Stropnice 12.11. 14:00 SO 3:2
Úsilné - Zliv 28.10. 10:15 SO 2:0
Srubec - Nové Hrady 28.10. 15:30 SO 4:3
Dobrá voda "B" - Dobrá voda "B" 29.10. 15:30 NE 0:6
Hrdějovice "B" - Temelín 28.10. 10:00 NE 3:2

Střelci: 69. Suchan Jan, 71. Tomka Milan, 84. Stejskal Petr - 36. Vornay Petr, 51. Jaroš Jan

Sestava Temelín: Cihla Ondřej - Mach Petr, Vařák Zdeněk, KotlárAlois - Hrdina Zdeněk, Szep David             
Gutwirth Michal - Jaroš Jan, Vornay Petr [K], Říha Lukáš

 

13. KOLO
Jankov "B" - Úsilné 05.11. 10:00 SO 2:1
Mladé - Srubec 05.11. 14:00 SO 1:0
Nové Hrady - Hrdějovice "B" 05.11. 14:00 SO 2:4
Zliv - Dobrá voda "B" 05.11. 14:00 SO 11:0
Římov - Neplachov 05.11. 14:00 SO 2:2
Horní Stropnice - Borovany 05.11. 14:00 SO 0:3
Temelín - Hluboká nad Vltavou "B" 05.11. 14:00 NE 2:3

Střelci: 57. Gutwirth Michal, 90. Chlumecký Roman (pen.) - 31. Křiváček Tomáš, 47. Jonáš Karel, 62. Adam Tomáš

Sestava Temelín: Cihla Ondřej - Mach Petr, Vařák Zdeněk, Havlíček Václav, Gutwirth Michal - Szep David, Říha Lukáš, Chlumecký Roman, Jaroš Michal [K] - Pešek Jaroslav, Vornay Petr

 

 
14. KOLO
Horní Stropnice - Srubec 24.03. 15:00 SO 2:5
Borovany - Římov 24.03. 15:00 SO 1:2
Zliv - Neplachov 24.03. 10:15 SO 1:2
Hluboká nad Vltavou "B" - Úsilné 24.03. 15:00 NE 2:1
Jankov "B" - Dobrá Voda "B" 24.03. 17:00 SO 0:1
Mladé - Hrdějovice "B" 24.03. 15:00 NE 4:1
Nové Hrady - Temelín 24.03. 15:00 SO 1:2

Střelci: 38. Brousek Lukáš (pen.) - 36. Vařák Zdeněk, 90. Szep David

 

15. KOLO
Hrdějovice "B" - Horní Stropnice 31.03. 10:00 SO 0:0
Neplachov - Jankov "B" 01.04. 16:00 NE 0:1
Borovany - Zliv 31.03. 13:00 SO 3:2
Nové Hrady - Hluboká nad Vltavou "B" 31.03. 16:00 SO 0:2
Dobrá Voda "B" - Úsilné 01.04. 15:00 NE 0:4
Srubec - Římov 31.03. 16:30 SO 1:2
Temelín - Mladé 01.04. 15:00 NE 3:0

Střelci: 3. Vařák Slavomír, 18. Pešek Jaroslav, 36. Pešek Jaroslav

 

16. KOLO
Mladé - Nové Hrady 08.04. 16:30 NE 6:0
Jankov "B" - Borovany 07.04. 16:30 SO 2:2
Hluboká nad Vltavou "B" - Dobrá Voda "B" 08.04. 16:30 NE 4:0
Zliv - Srubec 07.04. 10:15 SO 2:2
Úsilné - Neplachov 07.04. 16:30 SO 2:2
Římov - Hrdějovice "B" 07.04. 16:30 SO 3:1
Horní Stropnice - Temelín 07.04. 16:30 SO 0:1

   Střelci: 46. Votava David

 

17. KOLO
Nové Hrady - Horní Stropnice 14.04. 16:30 SO 2:3
Borovany - Úsilné 14.04. 16:30 SO 3:0
Mladé - Hluboká nad Vltavou "B" 15.04. 16:30 NE 2:0
Srubec - Jankov "B" 14.04. 16:30 SO 6:1
Neplachov - Dobrá Voda "B" 14.04. 16:30 SO 0:1
Hrdějovice "B" - Zliv 13.04. 17:00 SO 2:1
Temelín - Římov 15.04. 15:00 NE 2:1

   Střelci: 34. Szep David, 42. Votava David - 77. Štrajt Jaromír

 

18. KOLO
Horní Stropnice - Mladé 21.04. 17:00 NE 0:1
Jankov "B" - Hrdějovice "B" 21.04. 17:00 SO 1:2
Dobrá Voda "B" - Borovany 22.04. 15:00 NE 1:3
Úsilné - Srubec 22.04. 15:00 NE 2:1
Hluboká nad Vltavou "B" - Neplachov 22.04. 17:00 NE 1:4
Římov - Nové Hrady 21.04. 17:00 SO 7:1
Zliv - Temelín 21.04. 16:30 SO 3:1

   Střelci: 45. Bican Radek, 52. Slavík Jakub, 87. Hromada Jiří - 36. Szep David

 

19. KOLO
Nové Hrady - Zliv 28.04. 17:00 SO 0:3
Borovany - Neplachov 28.04. 17:00 SO 5:0
Srubec - Dobrá Voda "B" 28.04. 17:00 SO 2:2
Hrdějovice "B" - Úsilné 29.04. 17:00 NE 1:2
Horní Stropnice - Hluboká nad Vltavou "B" 29.04. 17:00 NE 3:0
Mladé - Římov 29.04. 17:00 NE 3:2
Temelín - Jankov "B" 29.04. 13:00 NE 5:2

   Střelci: 20. Říha Lukáš, 27. Vornay Petr, 60. Vornay Petr, 61. Vornay Petr, 82. Vornay Petr

             - 33. Ježek Michal, 69. Kudláček Martin

 

20. KOLO
Zliv - Mladé 05.05. 10:15 SO 0:0
Jankov "B" - Nové Hrady 05.05. 17:00 SO 1:2
Dobrá Voda "B" - Hrdějovice "B" 06.05. 15:00 NE 0:5
Neplachov - Srubec 06.05. 17:00 NE 1:1
Hluboká nad Vltavou "B" - Borovany 06.05. 17:00 NE 2:0
Římov - Horní Stropnice 05.05. 17:00 SO 4:1
Úsilné - Temelín 06.05. 15:00 NE 3:3

   Střelci: 20. Čada Jakub, 25. Brůžek Petr, 31. Zíka Petr - 9. Pešek Jaroslav, 52. Votava David, 71. Vornay Petr

 

21. KOLO
Mladé - Jankov "B" 13.05. 17:00 SO 4:1
Horní Stropnice - Zliv 12.05. 17:00 SO 3:2
Srubec - Borovany 13.05. 15:00 NE 2:2
Hrdějovice "B" - Neplachov 13.05. 10:00 NE 1:2
Římov - Hluboká nad Vltavou "B" 13.05. 17:00 NE 3:1
Nové Hrady - Úsilné 12.05. 17:00 SO 3:4
Temelín - Dobrá Voda "B" 13.05. 15:00 NE 7:1

   Střelci: 3. Vornay Petr, 15. Vornay Petr, 27. Szep David, 38. Pešek Jaroslav, 44. Pešek Jaroslav,

     69. Pešek Jaroslav, 82. Vornay Petr - 55. Choboda Pavel

 

22. KOLO
Zliv - Římov 19.05. 10:15 SO 1:4
Jankov "B" - Horní Stropnice 19.05. 17:00 SO 4:3
Borovany - Hrdějovice "B" 19.05. 15:00 SO 3:0
Hluboká nad Vltavou "B" - Srubec 20.05. 15:00 NE 5:3
Úsilné - Mladé 20.05. 15:00 NE 2:6
Dobrá Voda "B" - Nové Hrady 20.05. 17:00 NE 4:2
Neplachov - Temelín 19.05. 15:00 SO 1:1

   Střelci: 58. Dušák Martin - 70. Vornay Petr

 

23. KOLO
Mladé - Dobrá Voda "B" 26.05. 17:00 SO 6:1
Horní Stropnice - Úsilné 26.05. 17:00 SO 5:0
Zliv - Hluboká nad Vltavou "B" 27.05. 15:00 NE 3:3
Hrdějovice "B" - Srubec 26.05. 10:00 SO 1:6
Římov - Jankov "B" 26.05. 10:00 SO 4:1
Nové Hrady - Neplachov 26.05. 17:00 SO 1:1
Temelín - Borovany 27.05. 15:00 NE 5:4

   Střelci: 1. Vařák Zdeněk, 42. Vařák Zdeněk, 44. Vařák Zdeněk, 68. Vařák Zdeněk, 87. Jaroš Michal

                37. Pilát Aleš, 45. Babka David, 53. Tomášek Martin, 73. Čermák Jakub

 

Další zápas

12.06.2021 16:00

Poslední zápas

06.06.2021 15:00

Precis Liga

18.09.2018 17:30

TOPlist