Podzim 2010/2011

 
 
1. KOLO 
Lipí - Chrášťany 22.8. 17:00 NE 0:2
Bavorovice "B" - Úsilné 21.8. 14:00 SO 0:1
Dubné - Dívčice 21.8. 17:00 SO 0:0
Pištín - Koloděje n. Luž. 21.8. 17:00 SO 0:0
Neplachov - Mokré 22.8. 17:00 NE 2:1
Temelín - Dříteň "B" 21.8. 17:00 SO 2:2

Branky: Jaroš Jan, Souček Pavel - Koudelka Lukáš, Vlášek Jakub; Rozhodčí: Kodl Jaroslav; ČK: Štota Filip

 

2. KOLO  
Chrášťany - Mokré 28.8. 17:00 SO 3:3
Dříteň "B" - Neplachov 29.8. 17:00 NE 2:0
Dívčice - Pištín 28.8. 17:00 SO 0:1
Úsilné - Dubné 29.8. 17:00 SO 3:1
Lipí - Bavorovice "B" 29.8. 17:00 SO 1:3
Koloděje n. Luž. - Temelín 28.8. 16:00 SO 1:3

Branky: Červenka Luboš - Jaroš Jan, Faktor Václav, Souček Pavel; Rozhodčí: Zevl Karel

 

3. KOLO  

Dubné - Lipí 4.9. 17:00 SO 1:0
Pištín - Úsilné 4.9. 17:00 SO 2:0
Bavorovice "B" - Chrášťany 4.9. 14:00 SO 2:1
Neplachov - Koloděje n. Luž. 5.9. 17:00 NE 2:1
Mokré - Dříteň "B" 4.9. 17:00 SO 3:2
Temelín - Dívčice 4.9. 17:00 SO 5:0
Branky: Faktor Václav 3, Jaroš Jan, Profant Vladimír; Rozhodčí: Ambrůžek Pavel

 

4. KOLO  

Chrášťany - Dříteň "B" 11.9. 17:00 SO 4:1
Koloděje n. Luž. - Mokré 11.9. 16:00 SO 8:2
Dívčice - Neplachov 11.9. 17:00 SO 0:1
Lipí - Pištín 12.9. 17:00 NE 1:4
Bavorovice "B" - Dubné 11.9. 14:00 SO 3:1
Úsilné - Temelín 11.9. 17:00 SO 3:6

Branky: Bejsta Tomáš 2, Leština František - Jaroš Jan 3, Havlíček Václav, Vazač Petr, Jaroš Michal; Rozhodčí: Ovčáček Josef

 

5. KOLO  

Dubné - Chrášťany 18.9. 16:30 SO 1:0
Pištín - Bavorovice "B" 18.9. 16:30 SO 6:2
Neplachov - Úsilné 19.9. 16:30 NE 3:0
Mokré - Dívčice 18.9. 16:30 SO 10:1
Dříteň "B" - Koloděje n. Luž 19.9. 16:30 NE 1:3
Temelín - Lipí 18.9. 16:30 SO 1:2

 Branky: Jaroš Michal - Mášl David, Jinek Zdeněk; Rozhodčí: Špelina Miloslav

 

6. KOLO  

Dívčice - Dříteň "B" 25.9. 14:30 SO 3:1
Úsilné - Mokré 25.9. 16:00 SO 0:1
Lipí - Neplachov 26.9. 16:30 NE 0:2
Dubné - Pištín 25.9. 16:30 SO 1:1
Chrášťany - Koloděje n. Luž 25.9. 16:30 SO 2:1
Bavorovice "B" - Temelín 25.9. 14:00 SO 1:6

Branky: Smejkal Petr - Jaroš Jan 3, Jaroš Michal 2, Profant Vladimír; Rozhodčí: Klouda Václav

 

7. KOLO  

Pištín - Chrášťany 2.10. 16:00 SO 1:0
Neplachov - Bavorovice "B" 3.10. 16:00 NE 2:2
Mokré - Lipí 2.10. 16:00 SO 2:1
Dříteň "B" - Úsilné 3.10. 16:00 NE 0:1
Koloděje n. Luž. - Dívčice 2.10. 16:00 SO 3:3
Temelín - Dubné 2.10. 16:00 SO 4:0

Branky: Havlíček Václav, Jaroš Jan, Jaroš Michal, Vornay Petr; Rozhodčí: Zevl Karel

 

8. KOLO  

Chrášťany - Dívčice 9.10. 16:00 SO 3:2
Úsilné - Koloděje n. Luž. 9.10. 16:00 SO 1:1
Lipí - Dříteň "B" 10.10. 16:00 NE 4:1
Bavorovice "B" - Mokré 9.10. 14:00 SO 3:2
Dubné - Neplachov 9.10. 16:00 SO 1:1
Pištín - Temelín 9.10. 16:00 SO 1:3

Branky: Trávníček Tomáš - Havlíček Václav, Jaroš Jan, Souček Pavel; Rozhodčí: Božovský Jan

 

9. KOLO  

Neplachov - Pištín 17.10. 15:30 NE 4:2
Mokré - Dubné 16.10. 15:30 SO 1:1
Dříteň "B" - Bavorovice "B" 17.10. 15:30 NE 6:2
Koloděje n. Luž - Lipí 16.10. 15:30 SO 3:2
Dívčice - Úsilné 16.10. 15:30 SO 3:1
Temelín - Chrášťany 16.10. 15:30 SO 2:1

Branky: Hanudel Jan, Profant Vladimír - Svatoš Petr; Rozhodčí: Knotek Václav

 

10. KOLO  

Chrášťany - Úsilné 23.10. 12:30 SO 1:0
Lipí - Dívčice 24.10. 14:30 NE 0:1
Bavorovice "B" - Koloděje n. Luž. 23.10. 14:00 SO 2:0
Dubné - Dříteň "B" 23.10. 14:30 SO 3:1
Pištín - Mokré 23.10. 14:30 SO 0:0
Temelín - Neplachov 23.10. 14:30 SO 0:0

Rozhodčí: Kodl Jaroslav

 

11. KOLO  

Neplachov - Chrášťany 30.10. 14:00 SO 2:0
Úsilné - Lipí 30.10. 14:00 SO 3:2
Dívčice - Bavorovice "B" 30.10. 14:00 SO 2:1
Koloděje n. Luž. - Dubné 30.10. 14:00 SO 2:1
Dříteň "B" - Pištín 30.10. 14:00 SO 1:3
Mokré - Temelín 30.10. 14:00 SO 1:1

Branky: Houska Petr - Havlíček Václav; Rozhodčí: Korch Jiří; ČK: Profant Vladimír

 

Další zápas

12.06.2021 16:00

Poslední zápas

06.06.2021 15:00

Precis Liga

18.09.2018 17:30

TOPlist