Jaro 2010/2011

 

 12. KOLO 

 

Chrášťany - Lipí 10.4. 16:30 NE 1:0
Úsilné - Bavorovice "B" 10.4. 16:30 NE 1:1
Dívčice - Dubné 9.4. 16:30 SO 0:1
Koloděje n. Luž. - Pištín 9.4. 16:00 SO 2:0
Mokré - Neplachov 9.4. 16:30 SO 0:1
Dříteň "B" - Temelín 9.4. 16:30 SO 0:3

 Branky: Jaroš Michal, Vornay Petr, Křelina Ondřej; Rozhodčí: Ovčáček Josef

 

13. KOLO  

 

Mokré - Chrášťany 16.4. 17:00 SO 1:1
Neplachov - Dříteň "B" 16.4. 17:00 SO 3:0
Dubné - Úsilné 16.4. 17:00 SO 3:1
Pištín - Dívčice 16.4. 17:00 SO 3:1
Bavorovice "B" - Lipí 16.4. 14:00 SO 1:0
Temelín - Koloděje n. Luž. 16.4. 17:00 SO 4:3

Branky: Profant Vladimír 2, Vornay Petr, Pešek Jaroslav - Kubíček Jan 2, Barták Michal;

Rozhodčí: Hybšman Zdeněk; ŽK: 4:3; ČK: Křelina Ondřej

 

14. KOLO  

 

Chrášťany - Bavorovice "B" 24.4. 17:00 NE 5:3
Lipí - Dubné 24.4. 17:00 NE 2:4
Úsilné - Pištín 24.4. 17:00 NE 2:2
Dříteň "B" - Mokré 24.4. 17:00 NE 1:2
Koloděje n. Luž. - Neplachov 23.4. 16:00 SO 3:1
Dívčice - Temelín 23.4. 17:00 SO 1:4

Branky: Hrádek Milan - Hošek František 2, Jaroš Michal, Pešek Jaroslav;

Rozhodčí: Vejčík Vít; ŽK: 4:2; ČK: Špán Jiř

 

15. KOLO  

 

Dříteň "B" - Chrášťany 1.5. 17:00 NE 1:0
Mokré - Koloděje n. Luž. 30.4. 17:00 SO 5:3
Neplachov - Dívčice 1.5. 17:00 NE 3:1
Pištín - Lipí 30.4. 17:00 SO 0:0
Dubné - Bavorovice "B" 30.4. 17:00 SO 2:1
Temelín - Úsilné 30.4. 17:00 SO 4:2

Branky: Jaroš Jan 2, Vornay Petr 2 - Hála Pavel 2; Rozhodčí: Pileček Josef

 

16. KOLO  

 

Chrášťany - Dubné 8.5. 17:00 NE 2:1
Bavorovice "B" - Pištín 7.5. 14:00 SO 1:1
Úsilné - Neplachov 8.5. 17:00 NE 2:3
Dívčice - Mokré 7.5. 17:00 SO 2:2
Koloděje n. Luž. - Dříteň "B" 7.5. 16:00 SO 2:1
Lipí - Temelín 8.5. 17:00 NE 1:1

Branky: Klečka Petr - Pešek Jaroslav; Rozhodčí: Hora Karel; ŽK: 2:1

 

17. KOLO  

 

Koloděje n. Luž. - Chrášťany 14.5. 16:00 SO 1:3
Dříteň "B" - Dívčice 15.5. 17:00 NE 3:0
Mokré - Úsilné 14.5. 17:00 SO 2:1
Neplachov - Lipí 15.5. 17:00 NE 0:0
Pištín - Dubné 14.5. 17:00 SO 5:0
Temelín - Bavorovice "B" 14.5. 17:00 SO 2:2

Branky: Havlíček Václav, Jaroš Jan - Smejkal Petr, Kapri Tomáš; Rozhodčí: Božovský Jan

 

18. KOLO  

 

Chrášťany - Pištín 22.5. 17:00 NE 1:3
Úsilné - Dříteň "B" 22.5. 17:00 NE 1:0
Dívčice - Koloděje n. Luž. 21.5. 17:00 SO 0:0
Lipí - Mokré 22.5. 17:00 NE 1:3
Bavorovice "B" - Neplachov 21.5. 14:00 SO 0:2
Dubné - Temelín 21.5. 17:00 SO 2:0

 Branky: Beníšek David, Kudláček Martin; Rozhodčí: Semrád Ladislav; Delegát: Horák Jiří; ŽK: 1:4

 

19. KOLO  

 

Dívčice - Chrášťany 28.5. 17:00 SO 3:0
Koloděje n. Luž. - Úsilné 28.5. 16:00 SO 2:3
Dříteň "B" - Lipí 29.5. 17:00 NE 5:3
Mokré - Bavorovice "B" 28.5. 17:00 SO 9:1
Neplachov - Dubné 29.5. 17:00 NE 1:0
Temelín - Pištín 28.5. 14:00 SO 2:0

Branky: Jaroš Jan, Vornay Petr; Rozhodčí: Feitl Jaroslav; ŽK: 3:2

 

 Rozhodčí: Kodl Jaroslav; ŽK: 2:3; ČK: 0 - Profant Vladimír

 


  Branky: Faktor Václav; Rozhodčí: Buřič Jaroslav, Hora Karel, Churáň Rudolf; ŽK: 3:6;

  ČK: Čada Roman, Míka Tomáš, Švec Jaroslav - Vornay Petr

 

 

   Branky: Jaroš Jan, Faktor Václav, Říha Lukáš; Rozhodčí: Ambrůžek Pavel; Delegát: Horák Jiří;

   ŽK: 1:2

 

Další zápas

12.06.2021 16:00

Poslední zápas

06.06.2021 15:00

Precis Liga

18.09.2018 17:30

TOPlist