Podzim 2016/2017

 
2. KOLO
Čtyři Dvory "B" - Nové Hrady 20.08. 13:00 SO 3:2
Jankov "B" - Borovany 20.08. 15:00 SO 1:1
Neplachov - Hrdějovice "B" 20.08. 17:00 SO 1:0
Srubec - Dobrá Voda "B" 20.08. 17:00 SO 8:1
Boršov nad Vltavou - Týn nad Vltavou "B" 20.08. 17:00 SO 4:2
Hluboká nad Vltavou "B" - Horní Stropnice 21.08. 17:00 NE 7:2
Mladé - Temelín/Olešník 20.08. 17:00 SO 3:2

Branky: 19. Šafrata Vladislav, 32. Moudrý Vojtěch, 69. Vítek Jiří - 6. Říha Lukáš, 28. Volf Tomáš

Rozhodčí: Hruška Radek.


 

3. KOLO
Nové Hrady - Mladé 27.08. 17:00 SO 0:5
Horní Stropnice - Boršov nad Vltavou 27.08. 17:00 SO 2:6
Dobrá Voda "B" - Hluboká nad Vltavou "B" 27.08. 17:00 SO 0:6
Hrdějovice "B" - Srubec 28.08. 17:00 NE 0:0
Borovany - Neplachov 28.08. 17:00 NE 2:1
Týn nad Vltavou "B" - Čtyři Dvory "B" 28.08. 17:00 NE 3:0
Temelín/Olešník - Jankov "B" 28.08. 15:00 NE 5:0

Branky: 24. Vornay Petr, 68. Tressl Miroslav, 89. Štos Radim, 33. Vornay Petr, 80. Tressl Miroslav

Rozhodčí: Zevl Karel.

 

4. KOLO
Čtyři Dvory "B" - Horní Stropnice 03.09. 10:15 SO 0:1
Jankov "B" - Nové Hrady 03.09. 10:30 SO 3:1
Srubec - Borovany 03.09. 17:00 NE 4:3
Mladé - Týn nad Vltavou "B" 03.09. 17:00 NE 5:1
Dobrá Voda "B" - Hrdějovice "B" 03.09. 15:00 NE 2:3
Hluboká nad Vltavou "B" - Boršov nad Vltavou 03.09. 17:00 NE 3:3
Neplachov - Temelín/Olešník 03.09. 10:30 SO 2:2

Branky: 50. Dušák Martin, 70. Švec Petr - 29. Pešek Jaroslav, 34. Pešek Jaroslav

ČK: Hrdlička

Rozhodčí: Škuthan Jaroslav.

 

5. KOLO
Týn nad Vltavou "B" - Jankov "B" 10.09. 17:00 NE 1:3
Nové Hrady - Neplachov 10.09. 17:00 SO 2:2
Horní Stropnice - Mladé 10.09. 17:00 SO 4:3
Borovany - Dobrá Voda "B" 10.09. 17:00 SO 3:1
Boršov nad Vltavou - Čtyři Dvory "B" 10.09. 17:00 SO 6:0
Hrdějovice "B" - Hluboká nad Vltavou "B" 10.09. 17:00 SO 1:1
Temelín/Olešník - Srubec 10.09. 15:00 SO 0:2

Branky: 51. Korotvička Jiří, 65. Dittrich Robin

Rozhodčí: Pileček Josef

 

6. KOLO
Mladé - Boršov nad Vltavou 17.09. 16:30 SO 1:2
Srubec - Nové Hrady 17.09. 16:30 SO 2:2
Jankov "B" - Horní Stropnice 17.09. 16:30 SO 2:0
Neplachov - Týn nad Vltavou "B" 17.09. 16:30 SO 1:0
Hluboká nad Vltavou "B" - Čtyři Dvory "B" 18.09. 16:30 SO 6:0
Hrdějovice "B" - Borovany 18.09. 16:30 NE 1:3
Dobrá Voda "B" - Temelín/Olešník 18.09. 15:00 NE 5:2

Branky: 4. Granov Michal, 10. Arnold Antonín, 26. Granov Michal, 27. Granov Michal, 82. Granov Michal

- 54. Pícha Josef, 73. Pícha Josef

Rozhodčí: Cibranský Jiří.

 

7. KOLO
Borovany - Hluboká nad Vltavou "B" 24.09. 10:15 SO 0:3
Boršov nad Vltavou - Jankov "B" 24.09. 16:30 SO 1:1
Nové Hrady - Dobrá Voda "B" 24.09. 16:30 SO 1:5
Čtyři Dvory "B" - Mladé 25.09. 10:15 NE 2:1
Horní Stropnice - Neplachov 24.09. 16:30 SO 2:2
Týn nad Vltavou "B" - Srubec 25.09. 15:00 NE 4:1
Temelín/Olešník - Hrdějovice "B" 25.09. 16:30 NE 2:1

Branky: 34. Tressl Miroslav, 75. Knotek Jaroslav - 63. Tomka Milan

ČK: Mach, Dušek

Rozhodčí: Špelina Miloslav.

 

1. KOLO
Borovany - Mladé 28.09. 10:15 ST 0:5
Hrdějovice "B" - Jankov "B" 28.09. 16:30 ST 3:2
Nové Hrady - Boršov nad Vltavou 28.09. 16:30 ST 2:3
Dobrá Voda "B" - Neplachov 28.09. 15:00 ST 7:0
Srubec - Hluboká nad Vltavou "B" 28.09. 16:30 ST 0:1
Týn nad Vltavou "B" - Horní Stropnice 28.09. 16:30 ST 6:2
Temelín/Olešník - Čtyři Dvory "B" 28.09. 16:30 ST 1:5

Branky: 77. Jaroš Michal - 10. Vejvar Vojtěch, 27. Vejvar Vojtěch, 40. Fatura Milan, 55. Váňa Petr, 58. Fatura Milan

Rozhodčí: Hučík Marek.

 

8. KOLO
Dobrá Voda "B" - Týn nad Vltavou "B" 02.10. 15:00 NE 4:1
Neplachov - Boršov nad Vltavou 01.10. 16:30 SO 0:3
Hrdějovice "B" - Nové Hrady 02.10. 16:30 NE 4:1
Hluboká nad Vltavou "B" - Mladé 02.10. 16:30 NE 0:1
Jankov "B" - Čtyři Dvory "B" 01.10. 16:30 SO 0:0
Srubec - Horní Stropnice 01.10. 16:30 SO 2:0
Borovany - Temelín/Olešník 01.10. 10:15 SO 0:1

Branky: 65. Tressl Miroslav

Rozhodčí: Cibranský Jiří.

 

9. KOLO
Čtyři Dvory "B" - Neplachov 09.10. 15:00 NE 2:0
Nové Hrady - Borovany 08.10. 16:30 SO 2:2
Boršov nad Vltavou - Srubec 09.10. 16:30 NE 6:1
Mladé - Jankov "B" 09.10. 16:30 NE 1:2
Horní Stropnice - Dobrá Voda "B" 08.10. 16:30 SO 4:2
Týn nad Vltavou "B" - Hrdějovice "B" 08.10. 16:30 SO 5:1
Temelín/Olešník - Hluboká nad Vltavou "B" 08.10. 10:15 SO 0:3

Branky: 49. Slivka Michael, 65. Štabrňák Karel, 80. Procházka Josef

Rozhodčí: Škuthan Jaroslav.

 

10. KOLO
Borovany - Týn nad Vltavou "B" 15.10. 15:30 SO 4:1
Dobrá Voda "B" - Boršov nad Vltavou 16.10. 15:00 NE 1:3
Hrdějovice "B" - Horní Stropnice 16.10. 15:30 NE 6:0
Neplachov - Mladé 16.10. 15:30 NE 0:1
Hluboká nad Vltavou "B" - Jankov "B" 16.10. 15:30 NE 2:1
Srubec - Čtyři Dvory "B" 15.10. 15:30 SO 2:2
Temelín/Olešník - Nové Hrady 16.10. 15:00 NE 6:0

Branky: 7. Jaroš Michal, 48. Stejskal Petr, 75. Stejskal Petr, 77. Kříž Jan, 83. Knotek Jaroslav, 84. Stejskal Petr

Rozhodčí: Pileček Josef.

 

11. KOLO
Nové Hrady - Hluboká nad Vltavou "B" 22.10. 15:30 SO 3:1
Boršov nad Vltavou - Hrdějovice "B" 22.10. 15:30 SO 3:2
Horní Stropnice - Borovany 22.10. 15:30 SO 3:2
Mladé - Srubec 22.10. 15:30 SO 4:1
Jankov "B" - Neplachov 22.10. 15:30 SO 1:0
Čtyři Dvory "B" - Dobrá Voda "B" 23.10. 10:15 NE 1:5
Týn nad Vltavou "B" - Temelín/Olešník 23.10. 15:30 NE 2:4

Branky: 1. Houska Tomáš, 40. Klička Jiří (pen.) - 38. Stejskal Petr (pen.), 52. Stejskal Petr, 69. Stejskal Petr, 76. Pešek Jaroslav

Rozhodčí: Granec Robert.

 

12. KOLO
Borovany - Boršov nad Vltavou 29.10. 10:15 SO 1:2
Dobrá Voda "B" - Mladé 30.10. 15:00 NE 4:2
Hrdějovice "B" - Čtyři Dvory "B" 30.10. 14:30 NE 1:2
Nové Hrady - Týn nad Vltavou "B" 29.10. 14:30 SO 1:4
Hluboká nad Vltavou "B" - Neplachov 29.10. 14:30 SO 4:0
Srubec - Jankov "B" 29.10. 14:30 SO 2:0
Temelín/Olešník - Horní Stropnice 30.10. 15:00 NE 4:1

Branky: 18. Pojer Miloš, 51. Pešek Jaroslav, 71. Szep David, 72. Stejskal Petr - 26. Kořínek Tomáš

Rozhodčí: Brejník Aleš.

 

13. KOLO
Čtyři Dvory "B" - Borovany 05.11. 13:00 SO 2:4
Mladé - Hrdějovice "B" 05.11. 15:00 SO 2:1
Horní Stropnice - Nové Hrady 05.11. 14:00 SO 2:6
Jankov "B" - Dobrá Voda "B" 05.11. 14:00 SO 1:5
Týn nad Vltavou "B" - Hluboká nad Vltavou "B" 06.11. 14:30 NE 1:3
Neplachov - Srubec 06.11. 14:00 NE 1:0
Boršov nad Vltavou - Temelín/Olešník 05.11. 14:00 SO 3:0

Branky: 51. Pokorný Filip, 74. Filištein František (pen.), 90. Čuřík Vojtěch

ČK: Gruber - Jaroš

Rozhodčí: Granec Robert.

Další zápas

24.10.2021 15:00

Poslední zápas

16.10.2021 15:30

Precis Liga

18.09.2018 17:30

TOPlist