Podzim 2018/2019

 
1. KOLO
Úsilné - Žabovřesky 19.08. 15:00 NE 2:3
Loko "B" - Neplachov 19.08. 15:00 NE 1:1
Rudolfov "B" - Hluboká nad Vltavou "B" 18.08. 17:00 SO 5:3
Římov - Trhové Sviny "B" 18.08. 17:00 SO 6:0
Zliv - Horní Stropnice 18.08. 17:00 SO 5:1
Jankov "B" - Srubec 18.08. 17:00 SO 0:3
Borovany - Temelín 18.08. 17:00 SO 3:4

Střelci: 3. Čermák Jakub, 32. Čermák Jakub, 47. Faktor Filip - 26. Jaroš Michal, 41. Vornay Petr,

            63. Tressl Miroslav, 89. Vornay Petr  

 

 
2. KOLO
Neplachov - Rudolfov "B" 25.08. 15:00 NE 2:1
Hluboká nad Vltavou "B" - Úsilné 26.08. 15:00 SO 6:2
Srubec - Borovany 26.08. 17:00 NE 4:0
Trhové Sviny "B" - Loko "B" 26.08. 17:00 NE 2:1
Horní Stropnice - Římov 25.08. 17:00 SO 4:2
Žabovřesky - Jankov "B" 25.08. 17:00 SO 0:0
Temelín - Zliv 26.08. 17:00 NE 2:2

Střelci: 32. Říha Lukáš, 74. Vornay Petr - 4. Zrun Jaroslav, 24. Zrun Jaroslav

 

 

3. KOLO
Loko "B" - Horní Stropnice 12.09. 15:00 ST 4:0
Úsilné - Neplachov 02.09. 15:00 NE 2:7
Žabovřesky - Hluboká nad Vltavou "B" 01.09. 17:00 SO 2:2
Rudolfov "B" - Trhové Sviny "B" 02.09. 17:00 NE 3:3
Zliv - Srubec 01.09. 17:00 SO 1:1
Jankov "B" - Borovany 01.09. 17:00 SO 3:1
Římov - Temelín 01.09. 17:00 SO 2:1

Střelci: 74. Daniel Jakub, 89. Kukačka Filip - 41. Pešek Jaroslav

 

 

4. KOLO
Neplachov - Žabovřesky 09.09. 14:30 SO 3:1
Hluboká nad Vltavou "B" - Úsilné 09.09. 15:00 SO 6:2
Srubec - Římov 09.09. 17:00 NE 8:2
Trhové Sviny "B" - Úsilné 09.09. 15:00 NE 6:2
Hluboká nad Vltavou "B" - Jankov "b" 09.09. 15:00 SO 5:2
Borovany - Zliv 09.09. 15:00 SO 2:2
Temelín - Loko "B" 09.09. 17:00 NE 2:1

Střelci: 37. Tressl Miroslav, 60. Szep David - 34. Kadlec Tomáš

 

 

5. KOLO
Úsilné - Horní Stropnice 16.09. 15:00 NE 4:3
Hluboká nad Vltavou "B" - Neplachov 16.09. 16:30 NE 1:0
Žabovřesky - Trhové Sviny "B" 15.09. 16:30 SO 3:3
Loko "B" - Srubec 16.09. 15:00 NE 2:2
Římov - Borovany 15.09. 16:30 SO 4:4
Jankov "B" - Zliv 15.09. 16:30 SO 1:3
Rudolfov "B" - Temelín 16.09. 17:00 NE 3:0

Střelci: 1. Machovec Jaroslav, 38. Machovec Jaroslav, 78. Tušl Miroslav

 

6. KOLO
Neplachov - Jankov "B" 22.09. 14:30 SO 1:1
Srubec - Rudolfov "B" 22.09. 15:00 SO 4:2
Zliv - Římov 22.09. 17:00 NE 1:0
Trhové Sviny "B" - Hluboká n Vlt. "B" 22.09. 15:00 NE 2:3
Horní Stropnice - Jankov "b" 22.09. 15:00 SO 5:2
Borovany - Loko "B" 22.09. 15:00 SO 2:1
Temelín - Úsilné 23.09. 15:00 NE 3:2

Střelci: 1. Vařák Zdeněk, 72. Pešek Jaroslav, 85. Nygmet Daulet - 8. Dubský Stanislav, 35. Vazač Petr

 

7. KOLO
Hluboká n Vlt. "B" - Horní Stropnice 29.09. 15:00 NE 3:1
Rudolfov "B" - Borovany 29.09. 16:30 NE 8:1
Loko "B" - Zliv 29.09. 16:30 SO 1:1
Úsilné - Srubec 29.09. 15:00 NE 1:2
Neplachov - Trhové Sviny "B" 29.09. 16:30 SO 0:0
Jankov "B" - Římov 29.09. 16:30 SO 4:1
Žabovřesky - Temelín 29.09. 16:00 SO 0:0

 

8. KOLO
Římov - Loko "B" 06.10 16:00 SO 2:2
Srubec - Žabovřesky 06.10 16:00 SO 2:4
Zliv - Rudolfov "B" 06.10 16:00 SO 1:3
Trhové Sviny "B" - Jankov "B" 07.10. 15:00 NE 5:1
Horní Stropnice - Neplachov 06.10. 16:00 SO 0:2
Borovany - Úsilné 06.10. 16:00 SO 2:0
Temelín - Hluboká n Vlt. "B" 07.10. 15:00 NE 5:3

Střelci: 4. Vornay Petr, 16. Vařák Slavomír, 24. Szep David, 37. Vornay Petr, 41. Vormay Petr (p)

 
 
9. KOLO
Trhové Sviny "B" - Horní Stropnice 13.10. 15:00 SO 3:2
Rudolfov "B" - Římov 14.10. 15:30 NE 7:2
Úsilné - Zliv 14.10. 16:30 NE 1:4
Hluboká n Vlt. "B" - Srubec 14.10. 15:00 NE 3:2
Žabovřesky - Borovany 13.10. 15:30 SO 1:3
Jankov "B" - Loko "B" 13.10. 10:00 SO 1:2
Neplachov - Temelín 13.10. 15:30 SO 0:4

Střelci: 24. Jaroš Michal, 27. Nygmet Daulet, 39. Tressl Miroslav (pen), 70. Tressl Miroslav

 

10. KOLO
Římov - Úsilné 20.10 15:30 SO 2:5
Zliv - Žabovřesky 20.10 15:30 SO 4:1
Loko "B" - Rudolfov "B" 21.10 15:00 NE 3:2
Srubec - Neplachov 20.10. 15:30 SO 5:0
Horní Stropnice - Jankov "B" 21.10. 15:30 NE 3:1
Borovany - Hluboká n Vlt. "B" 20.10. 15:30 SO 2:1
Temelín - Trhové Sviny "B" 21.10. 15:30 NE 1:1

Střelci: 32Studnička Michael

 

11. KOLO
Trhové Sviny "B" - Srubec 27.10. 15:00 SO 2:3
Neplachov - Borovany 28.10. 14:30 NE 4:1
Úsilné - Loko "B" 28.10. 15:00 NE 3:1
Hluboká n Vlt. "B" - Zliv 28.10. 14:30 NE 1:1
Žabovřesky - Římov 27.10. 14:30 SO 3:0
Jankov "B" - Rudolfov "B" 27.10. 14:30 SO 3:1
H.Stropnice - Temelín 27.10. 14:30 SO 0:6

Střelci: 8. Říha Lukáš, 47. Tomek Pavel, 50. Pešek Jaroslav, 58. Pešek Jaroslav, 71. Tressl Miroslav,

            81. Tomek Pavel

 

12. KOLO
Rudolfov "B" - Úsilné 04.11. 14:00 NE 1:1
Loko "B" - Žabovřesky 04.11. 14:00 NE 1:1
Borovany - Trhové Sviny "B" 03.11. 14:00 SO 1:3
Zliv - Neplachov 03.11. 14:00 SO 1:0
Srubec - Horní Stropnice 03.11. 14:00 SO 8:2
Římov - Hluboká n Vlt. "B" 03.11. 14:00 SO 2:2
Temelín - Jankov "B" 04.11. 14:00 NE 5:0

Střelci: 7. Mach Petr, 9. Tressl Miroslav, 24. Šíma Martin, 35. Štos Radim, 85. Štos Radim

 

13. KOLO
Trhové Sviny "B" - Zliv 11.11. 14:00 NE 0:0
Neplachov - Římov 10.11. 13:30 SO 6:0
Úsilné - Jankov "B" 10.11. 14:00 SO 2:2
Hluboká n Vlt. "B" - Loko "B" 11.11. 13:30 NE 3:1
Žabovřesky - Rudolfov "B" 10.11. 13:30 SO 0:6
Horní Stropnice - Borovany 10.11. 13:30 SO 1:0
Srubec - Temelín 11.11. 14:30 NE 2:5

Střelci: 5. Brom Josef, 7. Studnička Michael, 37. Tressl Miroslav, 54. Studnička Michael, 65. Vornay Petr

 

 

Další zápas

24.10.2021 15:00

Poslední zápas

16.10.2021 15:30

Precis Liga

18.09.2018 17:30

TOPlist