Podzim 2019/2020

 
1. KOLO
Jankov "B" - Žabovřesky 17.08. 15:00 SO 6:3
Borek - Římov 17.08. 15:00 SO 2:1
Úsilné    - Nové Hrady 17.08. 17:00 SO 3:3
Loko ČB "B" - Srubec 18.08. 15:00 NE 1:2
Hluboká n. Vlt. "B" - Zliv 18.08. 17:00 NE 0:1
Rudolfov "B" - Borovany 18.08. 17:00 NE 6:2
Temelín - Dobrá Voda 18.08. 15:00 NE 5:2

Střelci: 39. Tomek Pavel, 42. Říha Lukáš, 54. Šálený Miroslav, 73. Jaroš Michal, 75. Vornay Petr

 
 
2. KOLO
Zliv - Jankov "B" 24.08. 17:00 SO 4:3
Borek - Žabovřesky 24.08. 15:00 SO 4:0
Nové Hrady - Loko ČB "B" 24.08. 17:00 SO 0:2
Srubec - Rudolfov "B" 24.08. 15:00 SO 3:2
Římov - Úsilné    24.08. 17:00 SO 5:3
Dobrá Voda - Hluboká n. Vlt. "B" 24.08. 17:00 SO 6:0
Borovany - Temelín 24.08. 17:00 SO 1:3

Střelci:  29. Mrkvička František, 80. Mrkvička František, 90. Říha Lukáš

 
 
3. KOLO
Úsilné    - Žabovřesky 31.08. 15:00 SO 1:6
Hluboká n. Vlt. "B" - Jankov "B" 31.08. 15:00 SO 5:1
Rudolfov "B" - Nové Hrady 01.09. 17:00 NE 7:1
Loko ČB "B" - Římov 01.09. 15:00 NE 0:1
Borek - Zliv 31.08. 17:00 SO 1:1
Dobrá Voda - Borovany 31.08. 17:00 SO 4:0
Temelín - Srubec 01.09. 15:00 NE 1:1

Střelci: 6. Tomek Pavel

 

 

4. KOLO
Zliv - Úsilné  07.09. 17:00 SO 6:0
Žabovřesky - Loko ČB "B" 07.09. 17:00 SO 3:0
Jankov "B" - Borek 07.09. 17:00 SO 1:2
Římov - Rudolfov "B" 07.09. 17:00 SO 3:3
Srubec - Dobrá Voda  07.09. 17:00 SO 0:2
Borovany - Hluboká n. Vlt. "B" 08.09. 16:30 NE 6:0
Nové Hrady - Temelín 07.09. 17:00 SO 4:3

Střelci:  7. Toth Jakub, 72. Jaroš Michal (pen.), 84. Tressl Miroslav

 

 

5. KOLO
Rudolfov "B" - Žabovřesky 15.09. 16:30 NE 0:2
Hluboká n. Vlt. "B" - Borek 14.09. 16:30 SO 4:2
Dobrá Voda - Nové Hrady 14.09. 16:30 SO 2:1
Loko ČB "B" - Zliv 15.09. 15:00 NE 0:6
Úsilné  - Jankov "B" 15.09. 16:30 NE 0:4
Borovany - Srubec 14.09. 16:30 SO 2:1
Temelín - Římov 15.09. 15:00 NE 5:2

Střelci: 8. Říha Lukáš, 24. Vornay Petr, 35. Fořter Josef, 44. Vornay Petr, 88. Říha Lukáš

 

 

6. KOLO
Zliv - Rudolfov "B" 21.09. 16:30 SO 6:0
Srubec - Hluboká n. Vlt. "B" 21.09. 16:30 SO 3:1
Jankov "B" - Loko ČB "B" 22.09. 15:00 NE 1:2
Římov - Dobrá Voda  21.09. 16:30 SO 0:0
Nové Hrady - Borovany 21.09. 16:30 SO 2:0
Borek - Úsilné  21.09. 15:00 NE 4:0
Žabovřesky - Temelín 21.09. 16:30 SO 1:1

Střelci: 37. Jaroš Michal

 

 

7. KOLO
Rudolfov "B" - Jankov "B" 29.09. 16:00 NE 1:0
Hluboká n. Vlt. "B" - Úsilné  29.09. 16:00 NE 6:1
Dobrá Voda - Žabovřesky 28.09. 16:00 SO 1:0
Loko ČB "B" - Borek 29.09. 15:00 NE 1:2
Srubec - Nové Hrady 28.09. 16:00 SO 0:2
Borovany - Římov 28.09. 16:00 SO 2:2
Temelín - Zliv 29.09. 15:00 NE 2:1

Střelci: 16. Šálený Miroslav, 65. Toth Jakub

 

 

8. KOLO
Zliv - Dobrá Voda 05.10. 16:00 SO 5:1
Nové Hrady - Hluboká n. Vlt. "B" 05.10. 16:00 SO  -:-
Úsilné - Loko ČB "B" 06.10. 16:00 NE 3:6
Římov - Srubec 05.10. 16:00 SO 2:2
Žabovřesky - Borovany 06.10. 16:30 SO 1:2
Borek - Rudolfov "B" 05.10. 15:00 SO 5:0
Jankov "B" - Temelín 06.10. 15:00 NE 3:1

Střelci: 79. Tressl Miroslav

 

 

9. KOLO
Rudolfov "B" - Úsilné 13.10. 15:30 NE 3:1
Hluboká n. Vlt. "B" - Loko ČB "B" 13.10. 15:30 NE 2:3
Dobrá Voda - Jankov "B" 12.10. 15:30 SO 5:1
Borovany     - Zliv 12.10. 15:30 SO 0:2
Srubec - Žabovřesky 12.10. 15:30 SO 4:0
Nové Hrady - Římov 12.10. 15:30 SO 1:0
Temelín - Borek 13.10. 15:00 NE 4:0

Střelci: 16. Šíma Martin, 59. Vornay Petr, 66. Pešek Jaroslav, 80. Vornay Petr

 

 

10. KOLO
Zliv - Srubec 19.10. 15:30 SO 1:0
Jankov "B"       - Borovany 20.10. 15:00 NE 3:2
Loko ČB "B" - Rudolfov "B" 20.10. 15:00 NE 1:2
Římov - Hluboká n. Vlt. "B" 19.10. 15:30 SO 1:1
Žabovřesky - Nové Hrady 19.10. 15:30 SO 3:0
Borek - Dobrá Voda 19.10. 15:00 SO 2:2
Úsilné - Temelín 19.10. 15:30 SO 2:0

 

 

 

11. KOLO
Dobrá Voda - Úsilné 26.10. 14:30 SO 1:0
Hluboká n. Vlt. "B" - Rudolfov "B" 27.10. 14:30 NE 3:0
Borovany - Borek 26.10. 14:30 SO 1:4
Nové Hrady - Zliv 26.10. 14:30 SO 1:2
Římov - Žabovřesky 26.10. 14:30 SO 2:2
Srubec - Jankov "B" 26.10. 14:30 SO 2:5
Temelín - Loko ČB "B" 27.10. 14:30 NE 1:3

Střelci: 39. Tressl Miroslav

 

Další zápas

24.10.2021 15:00

Poslední zápas

16.10.2021 15:30

Precis Liga

18.09.2018 17:30

TOPlist