Podzim 2021/2022

 
1. KOLO
Žabovřesky - Hluboká "B" 14.08. 17:00 SO 2:1
Zliv - Jankov "B" 14.08. 15:00 SO 3:3
Dobrá Voda - Úsilné 14.08. 17:00 SO 2:2
Loko ČB "B" - Borek 15.08. 15:00 NE 0:2
Borovany - Rudolfov "B" 14.08. 17:00 SO 0:4
Nové Hrady - Římov 14.08. 10:00 SO 4:1
Temelín - Srubec    14.08. 15:00 SO 1:3

STŘELCI: 50. Bláha Josef - 19. Hanousek Jiří, 76. Hekrdla Jan, 88. Kubíček Kamil

 

2. KOLO
Borek - Zliv 21.08. 15:00 SO 4:2
Římov - Loko ČB "B" 21.08. 17:00 SO 3:1
Rudolfov "B" - Nové Hrady 22.08. 17:00 NE 3:1
Žabovřesky - Dobrá Voda 21.08. 15:00 SO 1:1
Úsilné - Borovany 21.08. 17:00 SO 1:5
Jankov "B" - Srubec 21.08. 17:00 SO 4:4
Hluboká "B" - Temelín 22.08. 17:00 NE 1:1

STŘELCI: 43. Kössl Patrik 10. Lisner Vladimír

 

3. KOLO
Borovany - Žabovřesky 28.08. 17:00 SO 1:1
Zliv - Římov 28.08. 10:15 SO 5:2
Loko ČB "B" - Rudolfov "B" 29.08. 15:00 NE 4:2
Dobrá Voda - Hluboká "B" 28.08. 10:00 SO 4:1
Nové Hrady - Úsilné 28.08. 17:00 SO 4:1
Srubec - Borek 28.08. 17:00 SO 0:3
Temelín - Jankov "B" 22.08. 17:00 NE 0:8
 
 
4. KOLO
Úsilné - Loko ČB "B" 04.09. 17:00 SO 2:0
Římov - Srubec 05.09. 16:00 NE 3:2
Rudolfov "B" - Zliv 05.09. 17:00 NE 2:4
Žabovřesky - Nové Hrady 04.09. 17:00 SO 5:0
Dobrá Voda - Borovany 04.09. 17:00 SO 0:1
Hluboká "B" - Jankov "B" 05.09. 17:00 NE 3:1
Borek - Temelín 04.09. 15:00 SO 10:0

 

5. KOLO

Borovany - Hluboká "B" 12.09. 14:00 SO 2:1
Zliv - Úsilné 11.09. 17:00 SO 7:1
Loko ČB "B" - Žabovřesky 12.09. 15:00 NE 0:1
Jankov "B" - Borek 12.09. 15:00 NE 1:2
Nové Hrady - Dobrá Voda 28.09. 10:00 ÚT 1:4
Srubec - Rudolfov "B" 11.09. 17:00 SO 3:0
Temelín - Římov 11.09. 15:00 SO 1:0
 
 
2. KOLO
Borek - Zliv 21.08. 15:00 SO -:-
Římov - Loko ČB "B" 21.08. 17:00 SO -:-
Rudolfov "B" - Nové Hrady 22.08. 17:00 NE -:-
Žabovřesky - Dobrá Voda 21.08. 15:00 SO -:-
Úsilné - Borovany 21.08. 17:00 SO -:-
Jankov "B" - Srubec 21.08. 17:00 SO -:-
Hluboká "B" - Temelín 22.08. 17:00 NE -:-
 

STŘELCI: 29. Gutwirth Michal

 

6. KOLO
Úsilné - Srubec 18.09. 16:30 SO 0:4
Římov - Jankov "B" 18.09. 16:30 SO 0:1
Borovany - Nové Hrady 18.09. 16:30 SO 4:1
Žabovřesky - Zliv 18.09. 16:30 SO 3:5
Dobrá Voda - Loko ČB "B" 18.09. 15:00 SO 6:1
Hluboká "B" - Borek 19.09. 16:30 NE 2:1
Rudolfov "B" - Temelín 18.09. 16:30 SO 4:1

STŘELCI: 12. Kešner Marek, 24. Bláha Patrik, 39. Justin Jan, 75. Bláha Patrik 50. Kotlár Alois

 

7. KOLO

Loko ČB "B" - Borovany 26.09. 14:00 SO 3:0
Borek - Římov 25.09. 15:00 SO 5:0
Srubec - Žabovřesky 26.09. 15:00 NE 1:2
Zliv - Dobrá Voda 26.09. 15:00 NE 3:1
Nové Hrady - Hluboká "B" 26.09. 10:00 ÚT 1:1
Jankov "B" - Rudolfov "B" 26.09. 17:00 SO 4:2
Temelín - Úsilné 26.09. 15:00 SO 1:3
 
 
2. KOLO
Borek - Zliv 21.08. 15:00 SO -:-
Římov - Loko ČB "B" 21.08. 17:00 SO -:-
Rudolfov "B" - Nové Hrady 22.08. 17:00 NE -:-
Žabovřesky - Dobrá Voda 21.08. 15:00 SO -:-
Úsilné - Borovany 21.08. 17:00 SO -:-
Jankov "B" - Srubec 21.08. 17:00 SO -:-
Hluboká "B" - Temelín 22.08. 17:00 NE -:-
 

STŘELCI: 90. Novák Josef 5. Zíka Petr, 42. Stejskal Martin, 53. Frnka David

 

8. KOLO
Úsilné - Jankov "B" 02.10. 16:00 SO 3:2
Hluboká "B" - Římov 03.10. 16:00 NE 4:2
Dobrá Voda - Srubec 02.10. 16:00 SO 6:1
Borovany - Zliv 02.10. 16:00 SO 1:2
Nové Hrady - Loko ČB "B" 02.10. 15:00 SO 1:4
Rudolfov "B" - Borek 03.10. 16:30 NE 0:2
Žabovřesky - Temelín 02.10. 16:00 SO 6:2

STŘELCI: 12. Kešner Marek, 24. Bláha Patrik, 39. Justin Jan, 75. Bláha Patrik - 50. Kotlár Alois

 

9. KOLO

Loko ČB "B" - Hluboká "B" 10.10. 15:00 SO 4:4
Borek - Úsilné 10.10. 15:00 SO 2:0
Srubec - Borovany 10.10. 15:00 NE 2:3
Římov - Rudolfov "B" 10.10. 15:30 NE 4:0
Zliv - Nové Hrady 10.10. 15:00 ÚT -:-
Jankov "B" - Žabovřesky 10.10. 15:00 SO 0:1
Temelín - Dobrá Voda 10.10. 15:00 NE 0:10
 
 
2. KOLO
Borek - Zliv 21.08. 15:00 SO -:-
Římov - Loko ČB "B" 21.08. 17:00 SO -:-
Rudolfov "B" - Nové Hrady 22.08. 17:00 NE -:-
Žabovřesky - Dobrá Voda 21.08. 15:00 SO -:-
Úsilné - Borovany 21.08. 17:00 SO -:-
Jankov "B" - Srubec 21.08. 17:00 SO -:-
Hluboká "B" - Temelín 22.08. 17:00 NE -:-
 

STŘELCI: 23. Marek Jakub, 32. Serbin Dmytro, 34. Serbin Dmytro, 38. Mach Petr (vl.),

   50. Serbin Dmytro, 60. Marek Jakub, 66. Šteyer Jakub, 70. Serbin Dmytro, 72. Šteyer Jakub, 89. Šteyer Jakub

 

 

Další zápas

24.10.2021 15:00

Poslední zápas

16.10.2021 15:30

Precis Liga

18.09.2018 17:30

TOPlist