Podzim 2011/2012

 
1. KOLO
Hluboká n. Vlt  "B" - Hrdějovice "B" 21.08. 17:00 NE 5:1
Čtyři Dvory  "B" - Týn n. Vlt. "B" 21.08. 10:15 NE 2:0
Rudolfov  "B" - Vltava ČB 21.08. 17:00 NE 0:0
Neplachov - H. Stropnice 20.08. 16:00 SO 1:1
Nové Hrady - Sedlec 20.08. 17:00 SO 0:2
Planá - Olešnice 20.08. 17:00 SO 3:0
Loko ČB  "B" - Temelín 21.08. 15:00 NE 3:4

Branky: Rossmann Michal 3 - Pešek Jaroslav 2, Jaroš Michal, Luňáček Jaroslav; Rozhodčí: Pileček Josef;

ČK: 0 - Hošek František

 

2. KOLO
Sedlec - Hluboká n. Vlt  "B" 27.8. 10:15 SO 0:2
Olešnice - Nové Hrady 27.8. 17:00 SO 1:1
H. Stropnice - Loko ČB  "B" 27.8. 13:00 SO 7:1
Vltava ČB - Neplachov 28.8. 17:00 NE 3:1
Týn n. Vlt  "B" - Rudolfov  "B" 28.8. 17:00 NE 2:3
Hrdějovice  "B" - Čtyři Dvory  "B" 28.8. 17:00 NE 2:1
Temelín - Planá 28.8. 17:00 NE 1:1

Branky: Profant Vladimír - Turek Michal; Rozhodčí: Špelina Miloslav; ŽK: 1:1

 

3. KOLO
Hluboká n. Vlt  "B" - Čtyři Dvory  "B"   3.9. 17:00 SO 5:3
Rudolfov  "B" - Hrdějovice  "B"   4.9. 17:00 NE 2:0
Neplachov - Týn n. Vlt  "B"   4.9. 17:00 NE 0:4
Loko ČB  "B" - Vltava ČB   4.9. 15:00 NE 2:1
Planá - H. Stropnice   3.9. 17:00 SO 1:1
Sedlec - Olešnice   3.9. 10:15 SO 6:1
Nové Hrady - Temelín   3.9. 17:00 SO 4:6

Branky: Domanský Rostislav, Marhoun Jan, Jelínek Viktor, Brousek Roman - Jirásek Karel 3,

Profant Vladimír, Pešek Jaroslav, Říha Lukáš;

Rozhodčí: Samohejl Milan; ŽK: 1:3

 

4. KOLO

Čtyři Dvory  "B" - Rudolfov  "B" 11.9. 10:15 NE 0:3
Olešnice - Hluboká n. Vlt  "B" 10.9. 17:00 SO 0:0
H. Stropnice - Nové Hrady 10.9. 17:00 SO 4:2
Vltava ČB - Planá 11.9. 17:00 NE 0:1
Týn n. Vlt  "B" - Loko ČB  "B" 11.9. 17:00 NE 3:7
Hrdějovice  "B" - Neplachov 11.9. 17:00 NE 4:0
Temelín - Sedlec 10.9. 17:00 SO 1:2

Branky: Luňáček Jaroslav - Koňarík Lukáš, Kučera Tomáš; Rozhodčí: Cibranský Jiří; ČK: 0 - Vornay Petr

 

5. KOLO
Hluboká n. Vlt  "B" - Rudolfov  "B"   17.9. 16:30 SO 3:0
Neplachov - Čtyři Dvory  "B"   17.9. 16:30 SO 1:1
Nové Hrady - Vltava ČB   17.9. 16:30 SO 3:0
Loko ČB  "B" - Hrdějovice  "B"   18.9. 16:30 NE 2:0
Planá - Týn n. Vlt  "B"   17.9. 16:30 SO 4:0
Sedlec - H. Stropnice   17.9. 16:30 SO 3:1
Temelín - Olešnice   18.9. 16:30 NE 3:1

Branky: Jaroš Michal 2, Jirásek Karel - Stodůlka Ondřej; Rozhodčí: Krenauer Alfréd; ŽK: 4:1

 

6. KOLO

Čtyři Dvory  "B" - Loko ČB  "B" 25.9. 10:15 NE 0:1
Rudolfov  "B" - Neplachov 25.9. 16:30 NE 5:0
H. Stropnice - Olešnice 24.9. 16:30 SO 2:2
Vltava ČB - Sedlec 25.9. 16:30 NE 0:4
Týn n. Vlt  "B" - Nové Hrady 25.9. 16:30 NE 2:1
Hrdějovice  "B" - Planá 24.9. 16:30 SO 1:1
Temelín - Hluboká n. Vlt  "B" 24.9. 15:30 SO 1:0

Branky: Jirásek Karel; Rozhodčí: Ambrůžek Pavel; ŽK: 1:2

 

7. KOLO (1.KOLO)
H. Stropnice - Rudolfov  "B"   28.9. 16:30 ST 0:1
Olešnice - Loko ČB  "B"   28.9. 15:00 ST 5:2
Nové Hrady - Hluboká n. Vlt  "B"   28.9. 16:30 ST 0:0
Vltava ČB - Čtyři Dvory  "B"   28.9. 16:30 ST 3:2
Týn n. Vlt  "B" - Hrdějovice  "B"   28.9. 16:30 ST 2:0
Sedlec - Planá   28.9. 16:30 ST 3:2
Temelín - Neplachov   28.9. 16:30 ST 0:2

Branky: Pícha Michal, Míka Tomáš; Rozhodčí: Samohejl Milan, Vejčík Vít, Gulaš; Delegát: Kubíček Přemysl; ŽK: 1:1

 

8. KOLO
Hluboká n. Vlt  "B" - Neplachov   1.10. 16:00 SO 5:1
Loko ČB  "B" - Rudolfov  "B"   2.10. 15:00 NE 3:3
Planá - Čtyři Dvory  "B"   1.10. 16:00 SO 3:0
Nové Hrady - Hrdějovice  "B"   1.10. 16:00 SO 1:4
Sedlec - Týn n. Vlt  "B"   1.10. 16:00 SO 4:0
Olešnice - Vltava ČB   2.10. 16:00 NE 0:0
Temelín - H. Stropnice   2.10. 16:00 NE 7:1

Branky: Vornay Petr 2, Jaroš Michal, Luňáček Jaroslav, Faktor Václav, Pešek Jaroslav, Říha Lukáš - Haňur Jindřich;

Rozhodčí: Šafránek Josef; ŽK: 0:2

 

9. KOLO
H. Stropnice - Hluboká n. Vlt  "B"   9.10. 15:30 NE 1:5
Čtyři Dvory  "B" - Nové Hrady   9.10. 10:15 NE 4:1
Rudolfov  "B" - Planá   9.10. 16:00 NE 3:4
Hrdějovice  "B" - Sedlec   9.10. 16:00 NE 0:1
Týn n. Vlt  "B" - Olešnice   9.10. 16:00 NE 3:1
Neplachov - Loko ČB  "B"   9.10. 16:00 NE 1:0
Vltava ČB - Temelín   8.10. 16:00 SO 0:1

Branky: Jaroš Jan; Rozhodčí: Korch Jiří; ŽK: 0:2

 

10. KOLO

Hluboká n. Vlt  "B" - Loko ČB  "B"   15.10. 15:30 SO 4:1
Planá - Neplachov   15.10. 15:30 SO 3:1
H. Stropnice - Vltava ČB   15.10. 15:30 SO 1:0
Nové Hrady - Rudolfov  "B"   15.10. 15:30 SO 5:3
Sedlec - Čtyři Dvory  "B"   16.10. 15:30 NE 7:1
Olešnice - Hrdějovice  "B"   16.10. 15:30 NE 3:1
Temelín - Týn n. Vlt  "B"   16.10. 15:30 NE 1:0

Branky: Jaroš Jan; Rozhodčí: Hybšman Zdeněk; Delegát: Chalupa Václav; ČK: Jaroš Michal - 0

 

11. KOLO

Vltava ČB - Hluboká n. Vlt  "B"   23.10. 14:30 NE 1:1
Čtyři Dvory  "B" - Olešnice   23.10. 10:15 NE 0:4
Loko ČB  "B" - Planá   23.10. 15:00 NE 0:4
Rudolfov  "B" - Sedlec   23.10. 14:30 NE 2:0
Týn n. Vlt  "B" - H. Stropnice   23.10. 14:30 NE 1:1
Neplachov - Nové Hrady   23.10. 14:30 NE 3:1
Hrdějovice  "B" - Temelín   23.10. 14:30 NE 2:2

Branky: Beran Jakub 2 - Jaroš Jan, Faktor Václav; Rozhodčí: Feitl Jaroslav; ČK: 0 - Faktor Václav

 

12. KOLO

Hluboká n. Vlt  "B" - Planá   30.10. 14:00 NE 1:0
Sedlec - Neplachov   30.10. 14:00 NE 2:1
H. Stropnice - Hrdějovice  "B"   29.10. 14:00 SO 2:1
Nové Hrady - Loko ČB  "B"   29.10. 14:00 SO 3:2
Vltava ČB - Týn n. Vlt  "B"   30.10. 14:00 NE 0:2
Olešnice - Rudolfov  "B"   30.10. 14:00 NE 2:3
Temelín - Čtyři Dvory  "B"   30.10. 14:00 NE 4:1

Branky: Jirásek Karel, Jaroš Jan, Pešek Jaroslav, Říha Lukáš - Trnka Pavel; Rozhodčí: Hybner Jan; ŽK: 2:4

 

Branky: Novák Aleš - Jirásek Karel, Jaroš Michal; Rozhodčí: Knotek Václav; ŽK: 2:2

 

Branky: Faktor Václav, Vornay Petr; Rozhodčí: Ambrůžek Pavel, Vejčík Vít, Soukal Jindřich; ŽK: 4:2

 

Další zápas

12.06.2021 16:00

Poslední zápas

06.06.2021 15:00

Precis Liga

18.09.2018 17:30

TOPlist