Jaro 2011/2012

 
15. KOLO
Hrdějovice "B" - Hluboká n. Vlt  "B" 14. 15:00 NE 1:0
Týn n. Vlt. "B" - Čtyři Dvory  "B" 1.4. 15:00 NE 1:2
Vltava ČB - Rudolfov  "B" 31.03. 15:00 SO 0:0
H. Stropnice - Neplachov 31.03. 15:00 SO 1:1
Sedlec - Nové Hrady 1.4. 15:00 NE 5:1
Olešnice - Planá 1.4. 15:00 NE 4:1
Temelín - Loko ČB  "B" 31.03. 15:00 SO 3:2

Branky: Jaroš Michal 2, Jirásek Karel - Weinreb Jiří, Choutka Tomáš; Rozhodčí: Knotek Václav

 

16. KOLO
Hluboká n. Vlt  "B" - Sedlec 7.4. 15:30 SO 1:1
Olešnice - Nové Hrady 8.4. 15:30 NE 0:1
Loko ČB  "B" - H. Stropnice 8.4. 15:30 NE 2:1
Neplachov - Vltava ČB 8.4. 15:30 NE 0:1
Rudolfov  "B" - Týn n. Vlt  "B" 8.4. 15:30 NE 1:0
Čtyři Dvory  "B" - Hrdějovice  "B" 8.4. 15:30 NE 5:2
Planá - Temelín 7.4. 15:30 SO 3:2

Branky: Pintér Tomáš, Adámek Jan, Mynář Ivo - Jirásek Karel, vlastní; Rozhodčí: Samohejl Milan;

Delegát: Čečka Milan; ŽK: 1:2

 

17. KOLO
Čtyři Dvory  "B" - Hluboká n. Vlt  "B"   15.4. 10:15 NE 1:1
Hrdějovice  "B" - Rudolfov  "B"   15.4. 15:30 NE 2:3
Týn n. Vlt  "B" - Neplachov   15.4. 15:30 NE 1:2
Vltava ČB - Loko ČB  "B"   14.4. 11:00 SO 1:1
H. Stropnice - Planá   14.4. 15:30 SO 2:1
Olešnice - Sedlec   15.4. 15:30 NE 1:2
Temelín - Nové Hrady   14.4. 15:30 SO 0:2

Branky: Brousek Roman 2; Rozhodčí: Feitl Jaroslav; ŽK: 3:1

 

18. KOLO

Rudolfov  "B" - Čtyři Dvory  "B" 22.4. 16:00 NE 1:2
Hluboká n. Vlt  "B" - Olešnice 22.4. 15:30 NE 0:1
Nové Hrady - H. Stropnice 21.4. 16:00 SO 2:2
Planá - Vltava ČB 21.4. 16:00 SO 1:0
Loko ČB  "B" - Týn n. Vlt  "B" 22.4. 15:00 NE 1:2
Neplachov - Hrdějovice  "B" 22.4. 16:00 NE 2:0
Sedlec - Temelín 21.4. 16:00 SO 3:1

Branky: Šindelář Václav, Pavlíček Jan, Reindl David - Faktor Václav; Rozhodčí: Hybšman Zdeněk;

Delegát: Levý Josef; ŽK: 3:3

 

19. KOLO
Rudolfov  "B" - Hluboká n. Vlt  "B"   29.4. 16:00 NE 0:1
Čtyři Dvory  "B" - Neplachov   29.4. 10:15 NE 1:3
Vltava ČB - Nové Hrady   29.4. 16:00 NE 5:3
Hrdějovice  "B" - Loko ČB  "B"   29.4. 16:00 NE 4:1
Týn n. Vlt  "B" - Planá   29.4. 16:00 NE 2:2
H. Stropnice - Sedlec   28.4. 16:00 SO 2:3
Olešnice - Temelín   29.4. 16:00 NE 5:4

Branky: Jaroš Michal 2, Jirásek Karel, Volf Tomáš - Picek Ladislav, Dvořák Alan, Fiala Petr,

Fabián Jaroslav, Husa Ondřej;

Rozhodčí: Zevl Karel; ŽK: 4:1

 

20. KOLO

Loko ČB  "B" - Čtyři Dvory  "B" 6.5. 15:00 NE 4:1
Neplachov - Rudolfov  "B" 6.5. 16:30 NE 2:1
Olešnice - H. Stropnice 6.5. 16:30 NE 3:0
Sedlec - Vltava ČB 6.5. 16:30 NE 1:0
Nové Hrady - Týn n. Vlt  "B" 5.5. 16:30 SO 1:1
Planá - Hrdějovice  "B" 5.5. 16:30 SO 1:0
Hluboká n. Vlt  "B" - Temelín 6.5. 15:30 NE 7:1

Branky: Voleman Vít 2, Dalipi Adrian 2, Procházka David, Pomeje Marek, Adam Tomáš - Pešek Jaroslav

 

21. KOLO
Čtyři Dvory  "B" - Planá   13.5. 10:15 NE 3:4
Rudolfov  "B" - Loko ČB  "B"   13.5. 16:30 NE 3:4
Neplachov - Hluboká n. Vlt  "B"   13.5. 16:30 NE 1:0
Vltava ČB - Olešnice   13.5. 16:30 NE 1:0
Týn n. Vlt  "B" - Sedlec   13.5. 16:30 NE 3:0
Hrdějovice  "B" - Nové Hrady   13.5. 16:30 NE 5:0
H.Stropnice - Temelín   12.5. 16:30 SO 4:0

Branky: Hanzal Michal 3, Holej Josef; Rozhodčí: Havlicek Jaroslav; ŽK: 3:3

 

22. KOLO
Hluboká n. Vlt  "B" - H. Stropnice   20.5. 17:00 NE 7:3
Nové Hrady - Čtyři Dvory  "B"   19.5. 17:00 SO 4:0
Planá - Rudolfov  "B"   19.5. 17:00 SO 2:2
Sedlec - Hrdějovice  "B"   20.5. 17:00 NE 4:1
Olešnice - Týn n. Vlt  "B"   20.5. 17:00 NE 4:2
Loko ČB  "B" - Neplachov   20.5. 15:00 NE 5:1
Temelín - Vltava ČB   20.5. 17:00 NE 0:0

Rozhodčí: Ambrůžek Pavel; ŽK: 2:2

 

23. KOLO

Loko ČB  "B" - Hluboká n. Vlt  "B"    27.5. 15:00 NE 0:1
Neplachov - Planá    27.5. 17:00 NE 1:2
Vltava ČB - H. Stropnice    27.5. 17:00 NE 4:2
Rudolfov  "B" - Nové Hrady    27.5. 17:00 NE 5:6
Čtyři Dvory  "B" - Sedlec    27.5. 10:15 NE 3:0
Hrdějovice  "B" - Olešnice    27.5. 17:00 NE 1:2
Týn n. Vlt  "B" - Temelín    27.5. 17:00 NE 6:2

Branky: Vařil Pavel 2, Buriánek Pavel 2, Lisner Vladimír, Bouda František - Jirásek Karel 2;

Rozhodčí: Ovčáček Josef; ŽK: 2:3

 

24. KOLO

Hluboká n. Vlt  "B" - Vltava ČB    2.6. 17:00 SO 1:1
Olešnice - Čtyři Dvory  "B"    2.6. 17:00 SO 1:0
Planá - Loko ČB  "B"    2.6. 17:00 SO 6:2
Sedlec - Rudolfov  "B"    2.6. 17:00 SO 4:0
H. Stropnice - Týn n. Vlt  "B"    2.6. 17:00 SO 6:0
Nové Hrady - Neplachov    2.6. 17:00 SO 2:1
Temelín - Hrdějovice  "B"    3.6. 17:00 NE 3:6

Branky: Jaroš Jan, Jaroš Michal, Říha Lukáš - Jordán Jiří 2, Hučík Marek 2, Bukovinský Ondřej, Suchan Jan;

Rozhodčí: Hybšman Zdeněk

 

25. KOLO

Planá - Hluboká n. Vlt  "B"     9.6. 17:00 SO 2:1
Neplachov - Sedlec    10.6. 17:00 NE 1:2
Hrdějovice  "B" - H. Stropnice    10.6. 17:00 NE 4:1
Loko ČB  "B" - Nové Hrady    10.6. 15:00 NE 4:2
Týn n. Vlt  "B" - Vltava ČB    10.6. 17:00 NE 5:3
Rudolfov  "B" - Olešnice    10.6. 17:00 NE 1:3
Čtyři Dvory  "B" - Temelín    10.6. 10:15 NE 2:2

Branky: Janura Jan 2 - Jaroš Jan, Říha Lukáš; Rozhodčí: Šafránek Josef; ŽK: 1:2

 

26. KOLO

Hluboká n. Vlt  "B" - Týn n. Vlt  "B"     16.6. 17:00 SO 4:4
Vltava ČB - Hrdějovice  "B"     17.6. 17:00 NE 1:2
H. Stropnice - Čtyři Dvory  "B"     16.6. 17:00 SO 3:3
Nové Hrady - Planá     16.6. 17:00 SO 3:0
Olešnice - Neplachov     17.6. 17:00 NE 3:4
Sedlec - Loko ČB  "B"     17.6. 17:00 NE 6:1
Temelín - Rudolfov  "B"     16.6. 13:00 SO 1:3

Branky: Vornay Petr - Schuster Ivo, Brom Vlastimil, Zachara Radomír; Rozhodčí: Samohejl Milan

Další zápas

24.10.2021 15:00

Poslední zápas

16.10.2021 15:30

Precis Liga

18.09.2018 17:30

TOPlist