Podzim 2012/2013

 
1. KOLO
Hluboká n. Vlt  "B" - Nemanice 18.08. 17:00 SO 4:4
Čtyři Dvory  "B" - H. Stropnice 19.08. 10:15 NE 3:1
Rudolfov  "B" - Týn n. Vlt. "B" 19.08. 17:00 NE 0:2
Loko ČB "B" - N. Hodějovice 19.08. 15:00 NE 3:1
Olešnice - Srubec 18.08. 17:00 SO 4:1
Planá - Hrdějovice "B" 18.08. 17:00 SO 2:2
Neplachov - Temelín 19.08. 17:00 NE 3:2

Branky: Mohamed Patrik, Šubrt František, Dušák Martin - Hrdina Zdeněk, Jaroš Michal;                                 Rozhodčí: Šafránek Josef; ŽK: 1:0

 

2. KOLO
Srubec - Hluboká n. Vlt  "B" 25.8. 17:00 SO 0:2
N. Hodějovice - Planá 25.8. 17:00 SO 2:6
H. Stropnice - Neplachov 25.8. 17:00 SO 2:1
Nemanice - Rudolfov "B" 25.8. 17:00 SO 4:5
Týn n. Vlt  "B" - Čtyři Dvory "B" 26.8. 17:00 NE 1:1
Hrdějovice  "B" - Olešnice 26.8. 17:00 NE 0:1
Temelín - Loko ČB  "B" 25.8. 17:00 SO 5:1

Branky: Pavlovič Lukáš 2, Jaroš Michal 2, Jaroš Jan - Choutka Tomáš; Rozhodčí: Pileček Josef; ŽK: 2:2; ČK: Holinka Jiří - 0

 

3. KOLO
Hluboká n. Vlt  "B" - Rudolfov  "B"   1.9. 17:00 SO 5:0
Čtyři Dvory "B" - Nemanice   2.9. 10:15 NE 1:3
Neplachov - Týn n. Vlt  "B"   1.9. 17:00 SO 2:1
Loko ČB  "B" - H. Stropnice   1.9. 15:00 SO 4:2
Olešnice - N. Hodějovice   2.9. 17:00 NE 3:0
Srubec - Hrdějovice "B"   1.9. 17:00 SO 1:1
Planá - Temelín   1.9. 17:00 SO 7:2

Branky: Bendík Lukáš 4, Pintér Tomáš, Beran Martin, Adámek Jan - Pešek Jaroslav 2; Rozhodčí: Samohejl Miloslav; ŽK: 2:1

 

4. KOLO

Rudolfov  "B" - Čtyři Dvory  "B" 9.9. 17:00 NE 1:2
N. Hodějovice - Srubec 8.9. 17:00 SO 4:0
H. Stropnice - Planá 9.9. 17:00 NE 2:1
Nemanice - Neplachov 8.9. 17:00 SO 1:0
Týn n. Vlt  "B" - Loko ČB  "B" 9.9. 17:00 NE 2:2
Hrdějovice  "B" - Hluboká n. Vlt  "B" 9.9. 17:00 NE 0:5
Temelín - Olešnice 8.9. 17:00 SO 2:3

Branky: Jaroš Jan, Vornay Petr - Fiala Petr 2, Smolen Pavel; Rozhodčí: Špelina Miroslav; ŽK: 2:1

 

5. KOLO
Hluboká n. Vlt  "B" - Čtyři Dvory  "B"   15.9. 17:00 SO 0:1
Neplachov - Rudolfov  "B"   16.9. 17:00 NE 0:4
Hrdějovice  "B" - N. Hodějovice   16.9. 17:00 NE 2:0
Loko ČB  "B" - Nemanice   15.9. 15:00 SO 2:1
Planá - Týn n. Vlt  "B"   15.9. 17:00 SO 2:1
Olešnice - H. Stropnice   16.9. 17:00 NE 3:4
Srubec - Temelín   15.9. 17:00 SO 1:1

Branky: Džakič Miloš - Vornay Petr; Rozhodčí: Špelina Miroslav; ŽK: 3:2

 

6. KOLO

Čtyři Dvory  "B" - Neplachov 23.9. 10:15 NE 2:1
Rudolfov  "B" - Loko ČB  "B" 23.9. 16:30 NE 5:1
H. Stropnice - Srubec 22.9. 16:30 SO 3:2
N. Hodějovice - Hluboká n. Vlt  "B" 23.9. 16:30 NE 1:4
Týn n. Vlt  "B" - Olešnice 23.9. 16:30 NE 3:0
Nemanice - Planá 22.9. 16:30 SO 2:1
Temelín - Hrdějovice  "B" 22.9. 16:30 SO 8:2

Branky: Pavlovič Lukáš 2, Říha Lukáš 2, Beránek Miroslav, Hrdina Zdeněk, Jaroš Jan, Vornay Petr - Frank Jakub, Zevl Jiří; Rozhodčí: Ovčáček Josef; ŽK: 3:1

 

7. KOLO (1.KOLO)
N. Hodějovice - Neplachov   28.9. 16:30 3:1
Olešnice - Hluboká n. Vlt  "B"   28.9. 16:30 2:0
Hrdějovice  "B" - Loko ČB  "B"   28.9. 16:30 3:1
H. Stropnice - Rudolfov  "B"   28.9. 16:30 4:2
Týn n. Vlt  "B" - Nemanice   28.9. 16:30 2:4
Srubec - Planá   28.9. 16:30 3:2
Temelín - Čtyři Dvory  "B"   28.9. 12:30 4:0

Branky: Hrdina Zdeněk, Jaroš Jan, Pavlovič Lukáš, Vornay Petr; Rozhodčí: Zevl Karel; ŽK: 3:1

 

8. KOLO
Hluboká n. Vlt  "B" - Neplachov   30.9. 16:30 NE 1:0
Loko ČB  "B" - Čtyři Dvory  "B"   30.9. 15:00 NE 4:0
Planá - Rudolfov  "B"   29.9. 16:30 SO 4:3
Hrdějovice  "B" - H. Stropnice   30.9. 16:30 NE 7:1
Srubec - Týn n. Vlt  "B"   29.9. 16:30 SO 2:0
Olešnice - Nemanice   30.9. 16:30 NE 2:5
N. Hodějovice - Temelín   30.9. 16:30 NE 2:2

Branky: Lojka David, Šíma Jakub - Jaroš Jan 2; Rozhodčí: Hybšman Zdeněk; ŽK: 0:1

 

9. KOLO
H. Stropnice - N. Hodějovice   6.10. 16:00 SO 3:0
Čtyři Dvory  "B" - Planá   7.10. 10:15 NE 4:4
Rudolfov  "B" - Olešnice   7.10. 16:00 NE 1:1
Nemanice - Srubec   6.10. 16:00 SO 5:2
Týn n. Vlt  "B" - Hrdějovice  "B"   7.10. 16:00 NE 0:1
Neplachov - Loko ČB  "B"   7.10. 16:00 NE 1:1
Temelín - Hluboká n. Vlt  "B"   7.10. 16:00 NE 4:1

Branky: Jaroš Jan 2, Hrdina Zdeněk, Vornay Petr - Křiváček Tomáš; Rozhodčí: Šafránek Josef; ŽK: 1:2

 

10. KOLO

Hluboká n. Vlt  "B" - Loko ČB  "B"   13.10. 16:00 SO 8:0
Planá - Neplachov   13.10. 16:00 SO 4:2
Hrdějovice  "B" - Nemanice   14.10. 16:00 NE 0:4
Srubec - Rudolfov  "B"   13.10. 16:00 SO 1:2
Olešnice - Čtyři Dvory  "B"   14.10. 16:00 NE 1:2
N. Hodějovice - Týn n. Vlt  "B"   14.10. 16:00 NE 4:1
Temelín - H. Stropnice   13.10. 16:00 SO 6:1

Branky: Hrdina Zdeněk 3, Holinka Jiří 2, Říha Lukáš - Mikl Miroslav; Rozhodčí: Feitl Jaroslav; ŽK: 1:4

 

11. KOLO

H. Stropnice - Hluboká n. Vlt  "B"   21.10. 14:30 NE 1:7
Neplachov - Olešnice   21.10. 15:30 NE 0:1
Rudolfov  "B" - Hrdějovice  "B"   21.10. 15:30 NE 2:2
Loko ČB  "B" - Planá   21.10. 15:00 NE 1:2
Nemanice - N. Hodějovice   20.10. 15:30 SO 4:0
Čtyři Dvory  "B" - Srubec   21.10. 10:15 NE 4:0
Týn n. Vlt  "B" - Temelín   21.10. 15:30 NE 4:2

Branky: Štos Radim 3, Lisner Vladimír - Pavlovič Lukáš 2; Rozhodčí: Hybšman Zdeněk; ŽK: 3:2

 

12. KOLO

Hluboká n. Vlt  "B" - Planá   28.10. 14:30 NE 3:2
Srubec - Neplachov   27.10. 14:30 SO 3:0
H. Stropnice - Týn n. Vlt  "B"   27.10. 14:30 SO 4:1
N. Hodějovice - Rudolfov  "B"   28.10. 14:30 NE 1:1
Hrdějovice  "B" - Čtyři Dvory  "B"   28.10. 14:30 NE 2:2
Olešnice - Loko ČB  "B"   28.10. 14:30 NE 5:1
Temelín - Nemanice   27.10. 14:30 SO 3:0

Branky: Jaroš Jan, Rajtoral Lukáš, Říha Lukáš; Rozhodčí: Hučík Marek

 

13. KOLO

Týn n. Vlt  "B" - Hluboká n. Vlt  "B"   4.11. 14:00 NE 2:3
Planá - Olešnice   3.11. 14:00 SO 0:0
Neplachov - Hrdějovice  "B"   4.11. 14:00 NE 2:2
Loko ČB  "B" - Srubec   3.11. 14:00 SO 2:2
Nemanice - H. Stropnice   3.11. 14:00 SO 7:0
Čtyři Dvory  "B" - N. Hodějovice   4.11. 10:15 NE 3:1
Rudolfov  "B" - Temelín   3.11. 14:00 SO 3:3

Branky: Beščevan Vhačeslav, Le Petr, Syrovátka Miroslav - Jaroš Jan 2, Jaroš Michal; Rozhodčí: Samohejl Miloslav; ŽK: 0:3

Další zápas

24.10.2021 15:00

Poslední zápas

16.10.2021 15:30

Precis Liga

18.09.2018 17:30

TOPlist