Jaro 2012/2013

 
14. KOLO
Hluboká n. Vlt  "B" - Olešnice 30.03. 15:00 SO 1:1
Rudolfov  "B" - H. Stropnice 31.03. 15:00 NE 4:1
Nemanice - Týn n. Vlt. "B" 30.03. 15:00 SO 5:0
Neplachov - N. Hodějovice 31.03. 15:00 NE 2:3
Loko ČB "B" - Hrdějovice "B" 31.03. 15:00 NE 5:0
Planá - Srubec 30.03. 15:00 SO 5:4
Čtyři Dvory  "B" - Temelín 30.03. 15:00 SO 2:3

Branky: Janeček Pavel 2 - Vornay Petr 2, Melnykovskyi Sergii; Rozhodčí: Zevl Karel; ŽK: 3:1

 

15. KOLO
Srubec - Olešnice 06.04. 16:30 SO 1:6
N. Hodějovice - Loko ČB "B" 06.04. 11:00 SO 0:1
H. Stropnice - Čtyři Dvory  "B" 06.04. 10:00 SO 2:5
Nemanice - Hluboká n. Vlt  "B" 06.04. 16:30 SO 3:1
Týn n. Vlt  "B" - Rudolfov "B" 07.04. 16:30 NE 0:1
Hrdějovice  "B" - Planá 07.04. 16:30 NE 3:1
Temelín - Neplachov 06.04. 16:30 SO 2:0

Branky: Jaroš Jan, Vornay Petr; Rozhodčí: Ambrůžek Pavel; ČK: 0 - Dočkal Jiří

 

16. KOLO
Hluboká n. Vlt  "B" - Srubec   13.04. 16:30 SO 3:1
Čtyři Dvory "B" - Týn n. Vlt  "B"   14.04. 10:15 NE 1:1
Rudolfov  "B" - Nemanice   14.04. 16:30 NE 0:5
Neplachov - H. Stropnice   14.04. 16:30 NE 1:1
Olešnice - Hrdějovice "B"   14.04. 16:30 NE 1:3
Planá - N. Hodějovice   13.04. 16:30 SO 5:2
Loko ČB  "B" - Temelín   14.04. 15:00 NE 0:3

Branky: Vornay Petr 2, Jaroš Michal; Rozhodčí: Krenauer Alfréd; ŽK: 0:4

 

17. KOLO

Rudolfov  "B" - Hluboká n. Vlt  "B" 21.04. 17:00 NE 4:2
N. Hodějovice - Olešnice 20.04. 16:00 SO 0:2
H. Stropnice - Loko ČB  "B" 21.04. 17:00 NE 4:2
Nemanice - Čtyři Dvory "B" 20.04. 17:00 SO 1:0
Týn n. Vlt  "B" - Neplachov 21.04. 17:00 NE 2:2
Hrdějovice  "B" - Srubec 21.04. 17:00 NE 4:4
Temelín - Planá 20.04. 17:00 SO 3:0

Branky: Vornay Petr, Říha Lukáš, vlastní; Rozhodčí: Vejčík Vít; ŽK: 4:2

 

18. KOLO
Hluboká n. Vlt  "B" - Hrdějovice  "B"   27.04. 17:00 SO 1:1
Neplachov - Nemanice   28.04. 17:00 NE 0:4
Čtyři Dvory "B" - Rudolfov  "B"   28.04. 10:19 NE 0:3
Loko ČB  "B" - Týn n. Vlt  "B"   28.04. 15:00 NE 4:1
Planá - H. Stropnice   27.04. 17:00 SO 1:1
Srubec - N. Hodějovice   27.04. 17:00 SO 3:1
Olešnice - Temelín   28.04. 17:00 NE 1:3

Branky: Jindra Stanislav - Hrdina Zdeněk 2, Říha Lukáš; Rozhodčí: Vejčík Vít; ŽK: 1:2

 

19. KOLO

Čtyři Dvory  "B" - Hluboká n. Vlt  "B" 05.05. 10:15 NE 1:0
Rudolfov  "B" - Neplachov 05.05. 16:30 NE 4:1
H. Stropnice - Olešnice 04.05. 16:30 SO 0:1
N. Hodějovice - Hrdějovice  "B" 05.05. 16:30 NE 2:1
Týn n. Vlt  "B" - Planá 05.05. 16:30 NE 6:1
Nemanice - Loko ČB  "B" 04.05. 16:30 SO 4:0
Temelín - Srubec 04.05. 16:30 SO 9:2

Branky: Vornay Petr 3, Říha Lukáš 2, Hrdina Zdeněk, Jaroš Jan, Pavlovič Lukáš, Jaroš Michal -

Hekrdla Jan, Kéri Tomáš; Rozhodčí: Ambrůžek Pavel; ŽK: 0:4

 

20. KOLO
Hluboká n. Vlt  "B" - Týn n. Vlt  "B"   08.05. 17:00 ST 2:2
Olešnice - Planá   08.05. 17:00 ST 3:3
Hrdějovice  "B" - Neplachov   08.05. 17:00 ST 0:2
H. Stropnice - Nemanice   08.05. 17:00 ST 2:11
N. Hodějovice - Čtyři Dvory  "B"   08.05. 17:00 ST 0:0
Srubec - Loko ČB  "B"   08.05. 17:00 ST 2:5
Temelín - Rudolfov  "B"   08.05. 17:00 ST 3:3

Branky: Hrdina Zdeněk 2, Jaroš Jan - Čapek Václav, Koranda Tomáš, Zachara Erik; Rozhodčí: Ovčáček Josef; ŽK: 1:3

 

21. KOLO
Hluboká n. Vlt  "B" - N. Hodějovice   11.05. 17:00 SO 2:2
Loko ČB  "B" - Rudolfov  "B"   12.05. 15:00 NE 2:4
Planá - Nemanice   11.05. 17:00 SO 1:3
Neplachov - Čtyři Dvory  "B"   12.05. 17:00 NE 1:3
Srubec - H. Stropnice   12.05. 17:00 NE 6:4
Olešnice - Týn n. Vlt  "B"   12.05. 17:00 NE 2:4
Hrdějovice  "B" - Temelín   12.05. 17:00 NE 4:4

Branky: Suchan Jan 3, Zevl Jiří - Havlíček Václav, Jaroš Michal, Vornay Petr, Říha Lukáš;

Rozhodčí: Krenauer Alfréd; ŽK: 0:3

 

22. KOLO
Nemanice - Olešnice   22.05. 17:00 SO 1:3
Rudolfov  "B" - Planá   22.05. 17:00 SO -:-
H. Stropnice - Hrdějovice  "B"   22.05. 17:00 SO 8:1
Neplachov - Hluboká n. Vlt  "B"   22.05. 17:00 SO 0:0
Týn n. Vlt  "B" - Srubec   22.05. 17:00 SO 4:1
Čtyři Dvory  "B" - Loko ČB  "B"   06.04. 11:00 SO 3:2
Temelín - N. Hodějovice   22.05. 17:00 SO 2:3

Branky: Vornay Petr 2 - Berounský Petr 2, Šíma Jakub; Rozhodčí: Knotek Václav; ŽK: 1:2

 

23. KOLO

Loko ČB  "B" - Neplachov   26.05. 15:00 NE 2:0
Planá - Čtyři Dvory  "B"   25.05. 17:00 SO 2:1
Hrdějovice  "B" - Týn n. Vlt  "B"   26.05. 17:00 NE 3:1
Srubec - Nemanice   25.05. 17:00 SO 0:8
Olešnice - Rudolfov  "B"   26.05. 17:00 NE 1:2
N. Hodějovice - H. Stropnice   26.05. 17:00 NE 3:0
Hluboká n. Vlt  "B" - Temelín   25.05. 17:00 SO 1:2

Branky: Vácha Radek - Hrdina Zdeněk, Vornay Petr; ŽK: 2:0

 

24. KOLO

Loko ČB  "B" - Hluboká n. Vlt  "B"   02.06. 15:00 NE 1:1
Neplachov - Planá   02.06. 17:00 NE 2:0
Rudolfov  "B" - Srubec   02.06. 17:00 NE 5:1
Čtyři Dvory  "B" - Olešnice   02.06. 10:15 NE 0:0
Nemanice - Hrdějovice  "B"   01.06. 17:00 SO 5:1
Týn n. Vlt  "B" - N. Hodějovice   02.06. 17:00 NE 4:1
H. Stropnice - Temelín   02.06. 17:00 NE 1:3

Branky: Šedivý Zdeněk - Vornay Petr, Souček Pavel, Pešek Jaroslav; Rozhodčí: Zevl Karel; ŽK: 1:3

 

25. KOLO

Hluboká n. Vlt  "B" - H. Stropnice   08.06. 17:00 SO 4:3
Srubec - Čtyři Dvory  "B"   08.06. 17:00 SO 5:3
N. Hodějovice - Nemanice   09.06. 17:00 NE 0:3
Planá - Loko ČB  "B"   08.06. 17:00 SO 0:1
Hrdějovice  "B" - Rudolfov  "B"   09.06. 17:00 NE 2:8
Olešnice - Neplachov   09.06. 17:00 NE 5:0
Temelín - Týn n. Vlt  "B"   08.06. 17:00 SO 0:2

Branky: Spěvák David, Buriánek Pavel; Rozhodčí: Ambrůžek Pavel; ŽK: 1:1

 

26. KOLO

Týn n. Vlt  "B" - H. Stropnice   16.06. 17:00 NE 8:1
Planá - Hluboká n. Vlt  "B"   15.06. 17:00 SO 3:1
Čtyři Dvory  "B" - Hrdějovice  "B"   15.06. 15:00 SO 2:4
Neplachov - Srubec   16.06. 17:00 NE 3:0
Loko ČB  "B" - Olešnice   16.06.. 15:00 NE 1:0
Rudolfov  "B" - N. Hodějovice   16.06. 17:00 NE 5:2
Nemanice - Temelín   15.06. 17:00 SO 1:1

Branky: Dubský Stanislav - Jaroš Michal; Rozhodčí: Pileček Josef; ŽK: 2:1

Další zápas

12.06.2021 16:00

Poslední zápas

06.06.2021 15:00

Precis Liga

18.09.2018 17:30

TOPlist