Podzim 2012/2013

 
1. KOLO
Kardašova Řečice - Lomnice nad Lužnicí 17.08. 17:00 SO 4:2
Jindřichův Hradec "B" - Lišov 17.08. 17:00 SO 3:0
Suchdol nad Lužnicí - Slavonice 18.08. 17:00 NE 2:0
Klikov - Nová Bystřice 17.08. 17:00 SO 1:1
Nová Včelnice - Ledenice 17.08. 17:00 SO 6:2
České Velenice - Soběslav "B" 18.08. 17:00 NE 2:0
Temelín - Třebětice 17.08. 15:00 SO 2:1

 

 

2. KOLO
Soběslav "B" - Lomnice nad Lužnicí 25.08. 17:00 NE 3:1
Kardašova Řečice - Jindřichův Hradec "B" 24.08. 17:00 SO 3:5
Lišov - Suchdol nad Lužnicí 24.08. 17:00 NE 1:2
Slavonice - Klikov 24.08. 17:00 SO 3:2
Třebětice - Nová Včelnice 24.08. 17:00 SO 0:1
Ledenice - České Velenice 24.08. 17:00 NE 1:0
Nová Bystřice - Temelín 24.08. 17:00 SO 1:1

 

 

3. KOLO
Lomnice nad Lužnicí - Jindřichův Hradec "B" 31.08. 17:00 SO 2:2
Klikov - Lišov 31.08. 17:00 SO 0:0
Suchdol nad Lužnicí - Kardašova Řečice 31.08. 17:00 SO 2:3
Nová Včelnice - Nová Bystřice 31.08. 17:00 SO 2:1
Soběslav "B" - Ledenice 01.09. 17:00 NE 2:3
České Velenice - Třebětice 01.09. 17:00 NE 1:5
Temelín - Slavonice 31.08. 17:00 SO 1:6

 

 

4. KOLO
Kardašova Řečice - Klikov 07.09. 17:00 SO 0:6
Jindřichův Hradec "B" - Suchdol nad Lužnicí 08.09. 17:00 NE 4:1
Slavonice - Nová Včelnice 07.09. 17:00 SO 1:0
Nová Bystřice - České Velenice 07.09. 17:00 SO 1:2
Ledenice - Lomnice nad Lužnicí 07.09. 17:00 SO 2:0
Třebětice - Soběslav "B" 08.09. 15:00 NE 7:0
Lišov - Temelín 08.09. 17:00 NE 1:2

 

 

5. KOLO
Lomnice nad Lužnicí - Suchdol nad Lužnicí 14.09. 17:00 SO 2:1
Nová Včelnice - Lišov 14.09. 17:00 SO 1:2
Ledenice - Třebětice 14.09. 17:00 SO 3:0
Klikov - Jindřichův Hradec "B" 14.09. 17:00 SO 2:4
Soběslav "B" - Nová Bystřice 15.09. 17:00 NE 0:1
České Velenice - Slavonice 14.09. 17:00 SO 1:2
Temelín - Kardašova Řečice 14.09. 17:00 SO 2:3

 

 

6. KOLO
Kardašova Řečice - Nová Včelnice 21.09. 16:30 SO 0:1
Lišov - České Velenice 21.09. 16:30 SO 1:0
Třebětice - Lomnice nad Lužnicí 22.09. 15:00 NE 0:2
Suchdol nad Lužnicí - Klikov 22.09. 16:30 NE 0:0
Nová Bystřice - Ledenice 21.09. 16:30 SO 3:1
Slavonice - Soběslav "B" 21.09. 16:30 SO 4:2
Jindřichův Hradec "B" - Temelín 22.09. 16:30 NE 6:1

 

 

7. KOLO
Ledenice - Slavonice 28.09. 16:30 SO 0:0
Třebětice - Nová Bystřice 29.09. 15:00 NE 4:1
Nová Včelnice - Jindřichův Hradec "B" 28.09. 16:30 SO 0:0
Soběslav "B" - Lišov 29.09. 16:30 NE 2:0
Lomnice nad Lužnicí - Klikov 28.09. 16:30 SO 1:1
České Velenice - Kardašova Řečice 29.09. 16:30 NE 1:2
Temelín - Suchdol nad Lužnicí 28.09. 16:30 SO 1:3

 

 

8. KOLO
Kardašova Řečice - Soběslav "B" 05.10. 16:00 SO 1:1
Lišov - Ledenice 06.10. 16:00 NE 6:1
Slavonice - Třebětice 05.10. 16:00 SO 0:3
Nová Bystřice - Lomnice nad Lužnicí 05.10. 16:00 SO 2:2
Suchdol nad Lužnicí - Nová Včelnice 06.10. 16:00 NE 2:1
Jindřichův Hradec "B" - České Velenice 06.10. 16:00 NE 5:0
Klikov - Temelín 05.10. 16:00 SO 6:2

 

 

9. KOLO
Soběslav "B" - Jindřichův Hradec "B" 13.10. 16:00 NE 2:0
Ledenice - Kardašova Řečice 12.10. 16:00 SO 1:2
Nová Bystřice - Slavonice 13.10. 16:00 NE 2:2
Nová Včelnice - Klikov 12.10. 16:00 SO 1:0
České Velenice - Suchdol nad Lužnicí 12.10. 16:00 SO 1:1
Třebětice - Lišov 13.10. 15:00 NE 4:2
Lomnice nad Lužnicí - Temelín 12.10. 16:00 SO 1:1
 
 
 
10. KOLO
Lišov - Nová Bystřice 19.10. 15:30 SO 3:2
Jindřichův Hradec "B" - Ledenice 19.10. 15:30 SO 2:2
Kardašova Řečice - Třebětice 19.10. 15:30 SO 5:2
Slavonice - Lomnice nad Lužnicí 19.10. 15:30 SO 1:3
Suchdol nad Lužnicí - Soběslav "B" 20.10. 15:30 NE 1:0
Klikov - České Velenice 19.10. 15:30 SO 0:1
Temelín - Nová Včelnice 19.10. 13:30 SO 2:8
 
 
 
11. KOLO
Nová Bystřice - Kardašova Řečice 26.10. 14:30 SO 6:2
Slavonice - Lišov 26.10. 14:30 SO 2:1
Třebětice - Jindřichův Hradec "B" 27.10. 14:30 NE 0:3
Ledenice - Suchdol nad Lužnicí 26.10. 14:30 SO 3:1
Lomnice nad Lužnicí - Nová Včelnice 26.10. 14:30 SO 0:3
Soběslav "B" - Klikov 27.10. 14:30 NE 1:1
České Velenice - Temelín 27.10. 14:30 NE 0:2
 
 
 
12. KOLO
Kardašova Řečice - Slavonice 02.11. 14:00 SO 2:1
Lišov - Lomnice nad Lužnicí 02.11. 14:00 SO 2:0
Klikov - Ledenice 02.11. 14:00 SO 1:3
Nová Včelnice - České Velenice 02.11. 14:00 SO 1:2
Suchdol nad Lužnicí - Třebětice 03.11. 14:00 NE 2:3
Jindřichův Hradec "B" - Nová Bystřice 02.11. 14:00 SO 3:0
Temelín - Soběslav "B" 03.11. 14:00 NE 3:1
 
 
 
 
13. KOLO
Třebětice - Klikov 10.11. 14:00 NE 2:1
Lišov - Kardašova Řečice 09.11. 14:00 SO 0:3
Slavonice - Jindřichův Hradec "B" 09.11. 14:00 SO 0:4
Nová Bystřice - Suchdol nad Lužnicí 09.11. 14:00 SO 3:0
Soběslav "B" - Nová Včelnice 10.11. 14:00 NE 2:1
Lomnice nad Lužnicí - České Velenice 09.11. 14:00 SO 4:0
Ledenice - Temelín 09.11. 14:00 SO 3:2
 
 

 

14. KOLO
Jindřichův Hradec "B" - Kardašova Řečice 17.11. 14:00 NE 3:2
Suchdol nad Lužnicí - Lišov 17.11. 14:00 NE 5:1
Nová Včelnice - Třebětice 17.11. 14:00 NE 2:2
Klikov - Slavonice 17.11. 14:00 NE 4:4
České Velenice - Ledenice 17.11. 14:00 NE 1:1
Lomnice nad Lužnicí - Soběslav "B" 17.11.. 14:00 NE 1:4
Temelín - Nová Bystřice 16.11. 14:00 SO 2:1
 

Další zápas

24.10.2021 15:00

Poslední zápas

16.10.2021 15:30

Precis Liga

18.09.2018 17:30

TOPlist