Jaro 2015/2016

 
14. KOLO
Hrdějovice "B" - Borek 26.03. 15:00 SO 4:0
Rudolfov "B" - Nová Ves 27.03. 15:00 NE 1:4
Lokomotiva ČB "B" - Boršov nad Vltavou 26.03. 15:00 SO 2:5
Hluboká nad Vltavou "B" - Nové Hrady 27.03. 15:00 NE 2:1
Jankov "B" - Mladé 28.03. 15:00 PO 0:0
Neplachov - Srubec 27.03. 15:00 NE 2:0
Čtyři Dvory "B" - Temelín 25.03. 10:15 1:1

Rozhodčí: Cibranský Jiří.

Branky Temelín: Tressl
 

15. KOLO
Nová Ves - Čtyři Dvory "B" 02.04. 10:15 SO 0:0
Boršov nad Vltavou - Nové Hrady 02.04. 16:00 SO 1:1
Srubec - Rudolfov "B" 02.04. 11:00 SO 3:1
Neplachov - Hluboká nad Vltavou "B" 03.04. 16:00 NE 3:0
Mladé - Lokomotiva ČB "B" 02.04. 16:00 SO 1:0
Borek - Jankov "B" 03.04. 16:00 NE 0:1
Temelín - Hrdějovice "B" 03.04. 15:00 NE 6:0

Branky: 4. Říha Lukáš, 61. Vornay Petr, 74. Jaroš Michal, 89. Pešek Jaroslav, 58. Říha Lukáš, 63. Říha Lukáš

Rozhodčí: Šafránek Josef.

 

16. KOLO
Čtyři Dvory "B" - Srubec 10.04. 10:15 NE 2:0
Nové Hrady - Mladé 09.04. 16:30 SO 4:0
Hrdějovice "B" - Nová Ves 10.04. 16:30 NE 0:3
Lokomotiva ČB "B" - Borek 10.04. 15:00 NE 4:3
Hluboká nad Vltavou "B" - Boršov nad Vltavou 10.04. 16:30 NE 2:0
Rudolfov "B" - Neplachov 10.04. 16:30 NE 0:0
Jankov "B" - Temelín 09.04. 12:30 SO 2:5

Branky: 28. Rytíř Martin, 84. Ježek Michal - 19. Studnička Michael, 40. Studnička Michael, 45. Hrdlička David, 

              80. Vornay Petr, 90. Studnička Michael

Rozhodčí: Škuthan Jaroslav. 

 

 

17. KOLO
Mladé - Boršov nad Vltavou 16.04. 16:30 SO 0:0
Srubec - Hrdějovice "B" 16.04. 16:30 SO 2:1
Neplachov - Čtyři Dvory "B" 16.04. 10:30 SO 2:3
Borek - Nové Hrady 17.04. 16:30 NE 2:4
Rudolfov "B" - Hluboká nad Vltavou "B" 17.04. 16:30 NE 3:2
Nová Ves - Jankov "B" 16.04. 10:15 SO 3:5
Temelín - Lokomotiva ČB "B" 17.04. 15:00 NE 3:0

Branky: 12. Hrdlička David, 29. Vornay Petr, 82. Říha Lukáš

Rozhodčí: Knotek Václav.

 

18. KOLO
Lokomotiva ČB "B" - Nová Ves 23.04. 17:00 SO 1:6
Boršov nad Vltavou - Borek 23.04. 17:00 SO 4:2
Hluboká nad Vltavou "B" - Mladé 23.04. 17:00 SO 3:0
Hrdějovice "B" - Neplachov 23.04. 17:00 SO 3:1
Čtyři Dvory "B" - Rudolfov "B" 23.04. 17:00 SO 0:2
Jankov "B" - Srubec 23.04. 17:00 SO 0:0
Nové Hrady - Temelín 23.04. 17:00 SO 1:6

Branky: 71. Jelínek Vítězslav - 23. Říha Lukáš, 34. Hrdlička David, 76. Pešek Jaroslav, 85. Nýdl Martin, 44. Říha Lukáš, 51. Říha Lukáš

Rozhodčí: Zevl Karel.

 

19. KOLO
Nová Ves - Nové Hrady 30.04. 10:15 SO 5:2
Čtyři Dvory "B" - Hluboká nad Vltavou "B" 01.05. 10:15 NE 0:1
Srubec - Lokomotiva ČB "B" 30.04. 11:00 SO 2:0
Neplachov - Jankov "B" 30.04. 10:30 SO 0:3
Borek - Mladé 01.05. 17:00 NE 0:3
Rudolfov "B" - Hrdějovice "B" 01.05. 17:00 NE 1:1
Temelín - Boršov nad Vltavou 01.05. 15:00 NE 1:3

Branky: 38. Vornay Petr - 26. Pícha Michal, 30. Kofroň Richard, 83. Müller Tomáš

Rozhodčí: Šafránek Josef.

 

20. KOLO
Hrdějovice "B" - Čtyři Dvory "B" 08.05. 16:30 NE 1:0
Nové Hrady - Srubec 08.05. 16:30 NE 3:3
Boršov - Nová Ves 08.05. 16:30 NE 0:3
Jankov "B" - Rudolfov "B" 08.05. 16:00 NE 3:3
Lokomotiva ČB "B" - Neplachov 08.05. 14:00 NE 1:0
Hluboká nad Vltavou "B" - Borek 08.05. 15:00 NE 6:1
Mladé - Temelín 07.05. 17:00 SO 3:0

 

21. KOLO
Nová Ves - Mladé 14.05. 10:15 SO 2:2
Hrdějovice "B" - Hluboká nad Vltavou "B" 15.05. 17:00 NE 0:4
Srubec - Boršov nad Vltavou 14.05. 17:00 SO 0:3
Čtyři Dvory "B" - Jankov "B" 15.05. 10:15 NE 1:1
Neplachov - Nové Hrady 15.05. 17:00 NE 5:1
Rudolfov "B" - Lokomotiva ČB "B" 15.05. 17:00 NE 2:1
Temelín - Borek 14.05. 15:00 SO 6:1

Branky: 2. Tressl Miroslav, 35. Vornay Petr, 50. Říha Lukáš, 74. Pícha Josef, 83. Jaroš Michal, 90. Pícha Josef - 86. Tengl Tomáš

Rozhodčí: Zevl Karel.

 

22. KOLO
Jankov "B" - Hrdějovice "B" 21.05. 16:00 SO 4:1
Boršov nad Vltavou - Neplachov 21.05. 16:00 SO 5:2
Mladé - Srubec 21.05. 16:00 SO 3:1
Lokomotiva ČB "B" - Čtyři Dvory "B" 22.05. 15:00 NE 6:3
Nové Hrady - Rudolfov "B" 22.05. 16:00 NE 5:1
Borek - Nová Ves 22.05. 16:00 NE 0:8
Hluboká nad Vltavou "B" - Temelín 22.05. 17:00 NE 6:0

Branky: 11. Ambrož David, 29. Křiváček Tomáš, 66. Hrouz Jiří, 71. Křiváček Tomáš, 82. Jankovský Martin, 89. Jankovský Martin

Rozhodčí: Knotek Václav.

 
23. KOLO
Neplachov - Mladé 29.05. 10:15 SO 0:4
Srubec - Borek 28.05. 15:30 NE 4:0
Čtyři Dvory "B" - Nové Hrady 29.05. 10:15 SO 3:0
Rudolfov "B" - Boršov nad Vltavou 29.05. 15:30 SO 2:4
Jankov "B" - Hluboká nad Vltavou "B" 29.05. 15:30 SO 0:1
Hrdějovice "B" - Lokomotiva ČB "B" 29.05. 15:30 SO 1:2
Nová Ves - Temelín 28.05. 10:15 NE 3:0

Branky: 17. Procházka Radomil, 29. Boháč Petr, 61. Šejba Roman

Rozhodčí: Šafránek Josef.

 
24. KOLO
Nové Hrady - Hrdějovice "B" 04.06. 17:00 SO 2:2
Boršov nad Vltavou - Čtyři Dvory "B" 04.06. 17:00 SO 3:0
Mladé - Rudolfov "B" 05.06. 17:00 NE 3:1
Hluboká nad Vltavou "B" - Nová Ves 05.06. 17:00 NE 1:3
Borek - Neplachov 05.06. 17:00 NE 2:4
Lokomotiva ČB "B" - Jankov "B" 06.06. 15:00 NE 2:3
Temelín - Srubec 05.06. 15:00 NE 2:5

Branky: 6. Tressl Miroslav (pen.), 46. Vornay Petr - 29. Dittrich Robin, 32. Dittrich Robin, 40. Dittrich Robin,

43. Janoušek René (pen.), 75. Janoušek René

Rozhodčí: Špelina Miloslav.

 
 
25. KOLO
Lokomotiva ČB "B" - Hluboká nad Vltavou "B" 11.06. 10:15 SO 1:4
Jankov "B" - Nové Hrady 11.06. 14:00 SO 1:1
Čtyři Dvory "B" - Mladé 11.06. 10:15 SO 0:2
Rudolfov "B" - Borek 11.06. 14:00 SO 4:4
Hrdějovice "B" - Boršov nad Vltavou 11.06. 14:00 SO 5:2
Srubec - Nová Ves 11.06. 14:00 SO 4:3
Neplachov - Temelín 11.06. 17:00 SO 4:1

Branky: 65. Švec Petr, 70. Šafář Petr, 75. Nekola Martin, 86. Šafář Petr - 80. Jaroš Michal

Rozhodčí: Škuthan Jaroslav.

 
 
26. KOLO
Nová Ves - Neplachov 19.06. 10:15 NE 3:2
Nové Hrady - Lokomotiva ČB "B" 19.06. 14:00 NE 7:0
Boršov nad Vltavou - Jankov "B" 19.06. 14:00 NE 2:1
Mladé - Hrdějovice "B" 19.06. 14:00 NE 1:1
Borek - Čtyři Dvory "B" 19.06. 14:00 NE 2:2
Hluboká nad Vltavou "B" - Srubec 19.06. 14:00 NE 3:1
Temelín - Rudolfov "B" 19.06. 15:00 NE 0:0
 

Rozhodčí: Granec Robert.

Další zápas

24.10.2021 15:00

Poslední zápas

16.10.2021 15:30

Precis Liga

18.09.2018 17:30

TOPlist