Jaro 2016/2017

 
14. KOLO
Horní Stropnice - Týn nad Vltavou "B" 25.03. 13:00 SO 2:1
Jankov "B" - Hrdějovice "B" 25.03. 15:00 SO 6:0
Neplachov - Dobrá Voda "B" 25.03. 17:00 SO 1:2
Mladé - Borovany 25.03. 17:00 SO 5:2
Boršov nad Vltavou - Nové Hrady 25.03. 17:00 SO 3:2
Hluboká nad Vltavou "B" - Srubec 26.03. 17:00 NE 3:0
Čtyři Dvory "B" - Temelín/Olešník 26.03. 17:00 NE 1:2

Branky: 19. Šafrata Vladislav, 32. Moudrý Vojtěch, 69. Vítek Jiří - 6. Říha Lukáš, 28. Volf Tomáš

Rozhodčí: Hruška Radek.
 

15. KOLO
Nové Hrady - Čtyři Dvory "B" 01.04. 16:00 SO 2:2
Horní Stropnice - Hluboká nad Vltavou "B" 01.04. 16:00 SO 1:4
Borovany - Jankov "B" 01.04. 16:00 SO 2:4
Dobrá Voda "B" - Srubec 02.04. 16:00 NE 3:4
Hrdějovice "B" - Neplachov 02.04. 16:00 NE 1:3
Týn nad Vltavou "B" - Boršov nad Vltavou 02.04. 16:00 NE 1:2
Temelín/Olešník - Mladé 02.04. 15:00 NE 1:4

Branky: 56. Gutwirth Michal - 23. Kočvara Tomáš, 40. Vítek Jiří, 26. Linhart Tomáš, 90. Moudrý Vojtěch

 

16. KOLO
Boršov nad Vltavou - Horní Stropnice 08.04. 16:00 SO 5:0
Čtyři Dvory "B" - Týn nad Vltavou "B" 09.04. 10:15 NE 2:2
Neplachov - Borovany 09.04. 17:00 NE 1:1
Mladé - Nové Hrady 08.04. 17:00 SO 3:0
Srubec - Hrdějovice "B" 08.04. 15:00 SO 5:2
Hluboká nad Vltavou "B" - Dobrá Voda "B" 09.04. 17:00 NE 1:2
Jankov "B" - Temelín/Olešník 08.04. 16:00 SO 2:1

 Branky: 26. Kudláček Martin, 52. Maurer Matěj - 80. Pojer Miloš

 

17. KOLO
Týn nad Vltavou "B" - Mladé 16.04. 16:30 NE 0:2
Nové Hrady - Jankov "B" 16.04. 16:30 NE 1:1
Horní Stropnice - Čtyři Dvory "B" 15.04. 10:00 SO 3:1
Borovany - Srubec 15.04. 16:30 SO 1:1
Boršov nad Vltavou - Hluboká nad Vltavou "B" 16.04. 16:00 NE 1:0
Hrdějovice "B" - Dobrá Voda "B" 16.04. 16:30 NE 1:2
Temelín/Olešník - Neplachov 16.04. 15:00 NE 3:4

Branky: 10. Stejskal Petr, 75. Gutwirth Michal, 89. Říha Lukáš - 19. Sobota Ladislav,

             32. Svobodný Lukáš, 43. Dušák Martin, 64. Štěcha David

 
 
18. KOLO
Čtyři Dvory "B" - Boršov nad Vltavou 22.04. 10:15 SO 1:2
Jankov "B" - Týn nad Vltavou "B" 23.04. 17:00 NE 1:1
Mladé - Horní Stropnice 22.04. 17:00 SO 4:2
Neplachov - Nové Hrady 23.04. 17:00 NE 2:2
Hluboká nad Vltavou "B" - Hrdějovice "B" 23.04. 17:00 SO 4:0
Dobrá Voda "B" - Borovany 23.04. 15:00 NE 2:2
Srubec - Temelín/Olešník 22.04. 17:00 So 1:0

 Branky:  80. Novotný David

 

19. KOLO
Borovany - Hrdějovice "B" 29.04.. 17:00 SO 6:0
Boršov nad Vltavou - Mladé 29.04. 17:00 SO 2:1
Nové Hrady - Srubec 29.04. 17:00 SO 2:4
Čtyři Dvory "B" - Hluboká nad Vltavou "B" 29.04. 17:00 SO 1:4
Horní Stropnice - Jankov "B" 29.04. 17:00 SO 1:2
Týn nad Vltavou "B" - Neplachov 30.04. 17:00 NE 0:0
Temelín/Olešník - Dobrá Voda "B" 30.04. 17:00 NE 9:0

Branky: 12. Hrdina Zdeněk, 22. Pešek Jaroslav, 29. Jaroš Michal, 52. Gutwirth Michal, 62. Stejskal Petr,

67. Knotek Jaroslav, 69. Stejskal Petr, 71. Knotek Jaroslav, 85. Stejskal Petr

 

20. KOLO
Mladé - Čtyři Dvory "B" 06.05. 17:00 SO 0:0
Hluboká nad Vltavou "B" - Borovany 06.05. 17:00 SO 4:1
Jankov "B" - Boršov nad Vltavou 07.05. 10:00 NE 2:0
Dobrá Voda "B" - Nové Hrady 07.05. 17:00 NE 6:0
Neplachov - Horní Stropnice 06.05. 17:00 SO 2:0
Srubec - Týn nad Vltavou "B" 06.05. 17:00 SO 2:1
Hrdějovice "B" - Temelín/Olešník 07.05. 17:00 NE 0:0

 

21. KOLO
Čtyři Dvory "B" - Jankov "B" 14.05. 17:00 NE 0:4
Boršov nad Vltavou - Neplachov 14.05. 17:00 SO 4:1
Mladé - Hluboká nad Vltavou "B" 14.05. 17:00 NE 1:1
Nové Hrady - Hrdějovice "B" 14.05. 17:00 NE 4:0
Týn nad Vltavou "B" - Dobrá Voda "B" 14.05. 17:00 SO 0:2
Horní Stropnice - Srubec 14.05. 17:00 SO 2:2
Temelín/Olešník - Borovany 14.05. 15:00 SO 0:3

 

22. KOLO
Čtyři Dvory "B" - Neplachov 21.05. 15:00 NE -:-
Nové Hrady - Borovany 21.05. 16:30 SO -:-
Boršov nad Vltavou - Srubec 21.05. 16:30 NE -:-
Mladé - Jankov "B" 21.05. 16:30 NE -:-
Horní Stropnice - Dobrá Voda "B" 21.05. 16:30 SO -:-
Týn nad Vltavou "B" - Hrdějovice "B" 21.05. 16:30 SO -:-
Temelín/Olešník - Týn nad Vltavou "B" 21.05. 10:15 SO 5:1

 

23. KOLO
Borovany - Týn nad Vltavou "B" 10.06. 15:30 SO -:-
Dobrá Voda "B" - Boršov nad Vltavou 10.06. 15:00 NE -:-
Hrdějovice "B" -   10.06. 15:30 NE -:-
Neplachov - Mladé 10.06. 15:30 NE -:-
Hluboká nad Vltavou "B" - Jankov "B" 10.06. 15:30 NE -:-
Srubec - Čtyři Dvory "B" 10.06. 15:30 SO -:-
Horní Stropnice - Temelín/Olešník 10.06. 15:00 NE 4:1

 

24. KOLO
Nové Hrady - Hluboká nad Vltavou "B" 22.10. 15:30 SO -:-
Boršov nad Vltavou - Hrdějovice "B" 22.10. 15:30 SO -:-
Horní Stropnice - Borovany 22.10. 15:30 SO -:-
Mladé - Srubec 22.10. 15:30 SO -:-
Jankov "B" - Neplachov 22.10. 15:30 SO -:-
Čtyři Dvory "B" - Dobrá Voda "B" 23.10. 10:15 NE -:-
Temelín/Olešník - Boršov nad Vltavou 17.06. 15:00 SO 1:5

 

Další zápas

12.06.2021 16:00

Poslední zápas

06.06.2021 15:00

Precis Liga

18.09.2018 17:30

TOPlist